Подать объявление

Центр поддержки пользователей

Сообщения о выигрыше
Лимиты для профессиональных пользователей

Правила Акції «Весняні знижки від OLX Нерухомість»

1. Загальні умови

1.1. Організатором Акції є ТОВ “ЄМАРКЕТ УКРАЇНА”

1.2. Загальний термін проведення Акції: 29.03.2018 р. по 15.08.2018 р.

1.2. Акція проводиться на сервісі OLX.UA, на території України.

2. Учасники Акції

2.1.Учасником Акції може бути будь-яка дієздатна особа, зареєстрована як користувач сервісу OLX.UA відповідно до вимог Угоди користувача сервісів OLX.UA, виконала всі дії, необхідні для участі в Акції, зазначені в цих Правилах, та відповідає критеріям, зазначеним в цих Правилах (далі – Учасник або Учасники).

3. Умови участі в Акції  

3.1. Учасниками Акції відповідно до Правил Акції визнаються особи, що відповідають зазначеним у п.2.1. Правил вимогам, та у період з 01.01.2018 по 28.02.2018 розміщували оголошення у підрубриках рубрики Нерухомість сервісу OLX.UA  Койко-місця, Кімнати подобово, Будинки подобово / погодинно, Квартири подобово, Квартири з погодинною оплатою у наступних областях: Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Луганська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська, Чернівецька.

3.2. Особи, які хоч і відповідають зазначеним у п.п.2.1., 3.1. даних Правил вимогам, але за інформацією Організатора Акції використовували 2 або більше адреси електронної пошти (“задвоєння” облікових записів), не вважаються Учасниками Акції, та, відповідно, не мають право на отримання Заохочень, зазначених у п. 4.1. Правил.

4. Заохочення

4.1. Серед учасників Акції, які відповідають зазначеним у п.п. 2.1., 3.1. даних Правил вимогам, методом випадкової комп’ютерної вибірки обираються Учасники, що отримують Заохочення у вигляді знижки на розміщення оголошення у наступних розмірах та підрубриках рубрики Нерухомість сервісу OLX.UA:  

  • Оголошення, що перенесені в підрубрику Будинки подобово / погодинно  - знижка 72% на розміщення оголошення в даній підрубриці;
  • Оголошення, що перенесені в підрубрику Хостели, койко-місця - знижка 60% на на розміщення оголошення в даній підрубриці;
  • Оголошення, що перенесені в підрубрику Квартири подобово, погодинно або Кімнати подобово, погодинно або Готелі, бази відпочинку - знижка 67% на розміщення оголошення в даних підрубриках.

Строк дії знижки відповідає строку проведення Акції. Підрубрика, в якій діє знижка відповідає підрубриці, до якої перенесено раніше розміщене оголошення відповідно до оновленої структури рубрики Нерухомість сервісу OLX.UA.

4.2. Учасник Акції, який отримав право на отримання відповідного Заохочення буде поінформований Організатором Акції шляхом надсилання сервісного повідомлення засобами електронної пошти, та/або повідомлення в особистому кабінеті Учасника Акції на сервісі OLX.UA.

4.3. Учасник Акції має право використати Заохочення протягом строку зазначеного у Правилах. Якщо користувач не використав Заохочення протягом зазначеного у даному пункті Правил строку, Користувач вважається таким, що втратив право на Заохочення.

4.4. Організатор залишає за собою право відмовити у наданні Заохочення у випадку виникнення підозр щодо шахрайських дій Учасника.

4.5. Отримання Заохочень передбачено тільки Учасниками Акції, та не може розглядатися як грошове зобов’язання. Не допускаються будь-які дії, операції, угоди, де право на отримання Заохочення буде об’єктом будь-якого правочину.

4.6. Учасники Акції мають право відмовитися від  Заохочення, без отримання будь-якої компенсації за таку відмову чи внаслідок такої відмови.

5. Інші умови

5.1.  Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну та безумовну згоду Учасника Акції з даними Правилами.

5.2. Ці Правила можуть бути змінені та/або доповнені Організатором протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил можливі у випадку їх затвердження Організатором та їх оприлюднення у тому ж порядку, що і Правила. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування на сервісі OLX.UA, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами / доповненнями до цих Правил.

5.3. Організатор Акції має право у будь-який момент змінити умови Акції, скасувати, та/або продовжити термін дії Акції.

5.4. Організатор не відповідає за дії третіх осіб, які надають послуги Користувачам в рамках проведення Акції. Всі скарги повинні адресуватись безпосередньо таким третім особам, без залучення Організатора.