Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Достигнут лимит, не могу опубликовать новое
Технические работы Portmone

5 секретів успішного продавця

А ви знали, що не лише реклама оголошень може допомогти вам здійснювати угоди швидше? Дізнайтесь зараз 5 секретів успішного продавця!

1. Адекватна ціна

Не завищуйте ціну. Подивіться схожі оголошення інших продавців та переконайтеся, що ціна вашого товару не перевищує середню на OLX.

2. Якісні фото

Потурбуйтеся про те, щоб фото були в фокусі, правильно кадровані, зняті при хорошому освітленні та на хорошому фоні. Ви можете робити чудові фото навіть камерою вашого телефона!

Погано! Зайві речі на фоні відволікають увагу від товару. Фото темне, розмите і погано кадроване.

Добре! Товар знаходиться по центру фото. Завдяки яскравому та чистому фону він привабливо виглядає навіть під штучним освітленням.

3. Чим більше фото – тим краще

Наша статистика показує: чим більше фото – тим більше оголошення приваблює потенційних покупців. За статистикою оголошення з 6  фото отримують в середньому на 25% більше відгуків, ніж оголошення з одним фото.

Добре! Звичайний годинник, але показаний з різних ракурсів, а увагу до деталей допоможе зацікавити покупця.

4. Привабливий опис

Детально описуйте свій товар, але не забувайте розділювати текст на абзаци, щоб його легко було читати.

Погано! Багато суцільного тексту, що заважає сприйняттю інформації.

Добре! Той самий текст, але його приємніше читати та простіше сприймати завдяки розділенню на абзаци та виділенню основних тез.

5. Швидкі відповіді на повідомлення покупців/клієнтів

Намагайтеся відповідати на повідомлення покупців або клієнтів протягом години. Завдяки швидким відповідям ви отримаєте спеціальний значок, який допоможе привернути ще більше уваги до ваших оголошень. Важливо додати фото профілю – адже користувачі надають перевагу перевіреним продавцям. Увійдіть на OLX за допомогою Facebook, щоб отримати фото профілю, і пам’ятайте: відповідати потрібно швидко!

А зараз перегляньте ваші оголошення і перевірте, чи відповідають вони нашим рекомендаціям. Будьте успішні з OLX!