Додати оголошення

Центр підтримки

"OLX доставка"
Изменения лимитов в рубриках от 05.09.2017

Якщо Ви - Продавець

Активуйте послугу. При подачі оголошення активуйте послугу “OLX доставка”: вкажіть, з якого відділення "Нова пошта" товар буде відправлений, внесіть дані банківської картки для перерахування оплати Покупцем.

(!) Перед активацією послуги обов'язково перевірте коректність внесення даних банківської карти, оскільки подальша зміна буде неможлива. Додати нову карту буде доступно в новому оголошенні.

Відправте товар. Коли покупець натисне кнопку "Купит з доставкою" в оголошенні, Ви отримуєте повідомлення, після цього у Вас є 2 робочих дні на підтвердження замовлення. Після підтвердження - 3 робочих дні на відправлення товару через відділення "Нова пошта". Як правило, посилка доставляється 1-2 дні (строк доставки та статус посилки можна уточнити в трекінгу ТТН "Нової пошти").

(!) Для надійного транспортування вашої посилки, може знадобиться додаткова упаковка. Упаковку посилки завжди оплачує Продавець, окремим чеком у відділенні "Нова пошта".

Вартість доставки оплачує Покупець (оплата знімається з його банківської картки автоматично при замовленні товару). Ви оплачуєте доставку в тому випадку, коли помилилися при зазначенні ваги товару під час розміщення оголошення, і вартість доставки змінилася. У цьому випадку вартість доставки, оплачена Покупцем, повернеться на картку Покупця, а Продавець заплатить за доставку у відділенні при відправленні товару.

(!) Для відправки товару Вам необхідно у відділенні «Нова пошта» назвати тільки номер створеної накладної, без зазначення даних одержувача.

Отримайте гроші на картку. Після того, як Покупець підтвердить отримання товару у відділенні "Нова пошта", гроші надійдуть на Вашу картку на протязі 2 годин.

З усіх фінансових запитань варто звертатися до Колцентру нашого фінансового партнера - компанії UAPAY за номером телефону: 0800 303 311.

(!) На даний момент послугу можна активувати тільки з десктоп-версії OLX (з комп'ютера). 

 

Переваги для Продавця

_________.png

Значок "OLX доставка" на Вашому оголошенні приверне увагу Покупців, і як наслідок - підвищить довіру й продажі. 

_______.png

Вартість зворотньої доставки буде компенсована на Ваш бонусний рахунок OLX, якщо Покупець відмовиться від товару.

_____________.png

Ніхто, крім нашого фінансового партнера, не має доступу до даних Вашої картки. Навіть ми.

______.png

Як тільки Покупець забирає товар, гроші поступають на Вашу картку на протязі 2 годин. 

Таким чином: 

  • надійний Продавець має можливість збільшити свої продажі
  • усі оголошення Продавця з послугою “OLX доставка” будуть виділені спеціальною відміткою, котра буде підвищувати довіру до Продавця з боку Покупців
  • для Продавців це вигідно, оскільки послуга абсолютно безкоштовна. Доставку оплачує отримувач
  • дані своєї банківської картки необхідно ввести лише 1 раз - у подальшому система запам'ятає дані
  • кошти будуть поступати на рахунок на протязі 2 годин - після того, як Покупець підтвердить успішність угоди
  • угода укладається значно швидше, ніж при доставці з післяплатою.

 Правила послуги “OLX доставка”