Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Частые вопросы об услуге "OLX доставка"
Лимиты для профессиональных пользователей

Якщо ви - продавець

Активуйте послугу "OLX доставка"

При подачі оголошення активуйте послугу “OLX доставка”: вкажіть, з якого відділення "Нова пошта" товар буде відправлений, внесіть дані банківської картки для перерахування оплати покупцем.

Відправте товар

Коли покупець натисне кнопку "Купити з доставкою" в оголошенні і оформить замовлення, ви отримаєте повідомлення, після цього у вас є 2 робочих дні на підтвердження замовлення. Після підтвердження - 3 робочих дні на відправку товару через відділення "Нова пошта". Як правило, посилка доставляється за 1-2 дня (термін доставки і статус посилки можна відстежити на сайті "Нова пошта" за номером експрес-накладної). Тарифи на доставку в рамках акції «Купуйте та продавайте по всій Україні зручно та безпечно з OLX доставкою».

Під час розміщення оголошення вказуйте діапазон куди потрапляє більше із значень ваги (об'ємного або фактичного) вже запакованої посилки.

(!) Для відправки товару вам необхідно у відділенні "Нова пошта" назвати тільки номер створеної накладної, без зазначення даних одержувача.

Отримайте гроші на картку

Після того, як покупець підтвердить отримання товару у відділенні "Нова пошта", гроші надійдуть на вашу карту протягом 2 годин.

З усіх фінансових запитань варто звертатися до Кол-центру нашого фінансового партнера - компанії UAPAY за номером телефону: 0800 303 311. 

Переваги для продавця

_________.png

Значок "OLX доставка" на вашому оголошенні приверне увагу покупців, і як наслідок - підвищить довіру й продажі. 

_______.png

Якщо покупець не прийшов за товаром в відділення "Нова пошта" або відмовився від посилки, вона буде доставлена назад продавцеві безкоштовно. У разі відмови від посилки, повернення товару буде оформлене автоматично на 5 день.

_____________.png

Ніхто, крім нашого фінансового партнера, не має доступу до даних вашої картки. Навіть ми.

______.png

Як тільки покупець забирає товар, гроші поступають на вашу картку протягом 2 годин. 

Таким чином: 

  • надійний продавець має можливість збільшити свої продажі
  • усі оголошення продавця з послугою “OLX доставка” будуть виділені спеціальною відміткою, котра буде підвищувати довіру до продавця з боку покупців
  • для продавця це вигідно, тому що в разі відмови або, якщо покупець не забере товар в відділенні "Нова пошта" - зворотна доставка безкоштовна.
  • дані своєї банківської картки необхідно ввести лише 1 раз - у подальшому система запам'ятає дані
  • кошти будуть поступати на рахунок протягом 2 годин - після того, як покупець підтвердить успішність угоди
  • угода укладається значно швидше, ніж при доставці з післяплатою.

 Правила послуги “OLX доставка”