Додати оголошення

Центр підтримки

"OLX доставка"
Изменения лимитов в рубриках от 05.09.2017

Часті запитання

Хто фінансовий партнер? Наскільки він надійний?

Ми ретельно підійшли до вибору фінансового партнера. Ним стала компанія UAPAY. Це національний сервіс миттєвих грошових переказів. Користуватися цим сервісом абсолютно безпечно, адже компанія сертифікована за стандартами безпеки платіжних систем VISA/Mastercard.

Наскільки безпечно вносити дані своєї картки?

Вводити дані банківської картки на OLX у рамках послуги “OLX доставка” абсолютно безпечно. За збереження цих даних відповідає наш фінансовий партнер, котрий сертифікований за стандартами безпеки платіжних систем VISA/Mastercard. Дані картки будуть доступні лише самому користувачу.

Хто платить за доставку?

За доставку платить покупець. Якщо в момент відправки посилки виявиться, що вартість доставки потрібно виправити (наприклад, продавець помилився, вказуючи вагу товару), вартість доставки повернеться на картку покупцю, а вартість доставки необхідно буде оплатити у відділенні "Нова пошта". Якщо покупець не прийшов за товаром у відділення Нова пошта, за зворотну доставку платить продавець. Ми розуміємо, що це непередбачувані й неприємні затрати. Тому OLX буде нараховувати таким продавцям на особистий рахунок бонус у розмірі 100 грн. Бонус можна буде використати протягом 30 днів для розміщення чи рекламування своїх оголошень.

Хто сплачує за упаковку посилки?

Для надійного транспортування вашої посилки, може знадобиться додаткова упаковка. Упаковку посилки завжди оплачує Продавець, окремим чеком у відділенні "Нова пошта".

Яка вигода Продавцю при оплаті упаковки?

Продавець може бути впевнений, що його товар буде доставлений в цілісності, Покупцеві необхідно буде тільки оглянути товар для завершення угоди.

Які переваги для Покупця?

Доставку необхідно сплатити тільки під час замовлення товару. При отриманні посилки немає необхідності доплачувати за упаковку. Вам потрібно лише оглянути і отримати товар.

Для яких товарів діє “OLX доставка”? Є якісь обмеження?

Продавати й купувати з “OLX доставкою” можна товари вагою до 30 кг не дорожче 14 999 грн. Послуга “OLX доставка” недоступна в розділах:

- Бізнес та послуги (у всіх рубриках);

- Нерухомість (у всіх рубриках);

- Дім і сад (в рубриці Продукти харчування / напої);

- Електроніка (у підрубриці Герої ігор);

- Хобі, відпочинок і спорт (в рубриках Пошук груп / музикантів, Пошук попутників);

- Тварини (в рубриках Безкоштовно (тварини і в'язка), Бюро знахідок, Гризуни, Інші тварини, Кішки, Птахи, Рептилії, Сільгосп тварини, Собаки);

- Транспорт (у підрубриці Транспорт на запчастини, рубриках Повітряний транспорт, Водний транспорт, Вантажні автомобілі, Інший транспорт, Легкові автомобілі, Мото, Причепи, Сільгосптехніка, Спецтехніка, Шини, диски і колеса, крім підрубрики Ковпаки).

Як швидко продавцю на картку будуть нараховані гроші за товар?

У відділенні "Нова пошта" покупець підтверджує отримання посилки і що товар йому повністю підходить. Протягом 2 годин гроші нараховуються на картку продавця.

Які картки можна використовувати для “OLX доставки”?

Щоб скористатися послугою “OLX доставка”, можна використовувати банківські платіжні картки, випущені будь-яким українським банком – для приватної особи. Будь ласка, не використовуйте карту-ключ до рахунку фізичної особи-підприємця, ми не зможемо зарахувати на неї гроші.

Якщо ви плануєте скористатися кредитною карткою, зверніться, будь ласка, до банку-емітента та з’ясуйте всі умови щодо операцій в інтернеті - банк може стягувати додаткову комісію. Перед тим, як використати віртуальну картку, зверніться, будь ласка, до банку-емітента та переконайтеся, що для цієї картки дозволено здійснення операцій в інтернеті і на неї можливе зарахування коштів.

Питання про фінансові послуги UAPAY

Питання про доставку "Нова пошта"