Додати оголошення

Центр підтримки

Услуга Безопасная сделка
Важно: изменение электронного адреса

Правила послуги Безпечна угода

Безпечна угода – послуга, створена з метою зробити продаж товарів на OLX безпечним. Гроші за товар від Покупця до Продавця потрапляють без розголошення даних картки Продавця і лише в тому випадку, якщо товар підійшов Покупцю. Це так само безпечно, як і платіж з післяплатою. 

Зверніть увагу: Безпечна угода оформлюється тільки через особистий кабінет OLX. При оплаті товару покупцеві на розрахунковий контактний номер буде відправлено СМС з тимчасовим паролем (3D secure), СМС від банку емітента Вашої платіжної картки. Сервісні листи направляються тільки з домена olx.ua. Інших комунікацій не здійснюються.
Інші листи, СМС-повідомлення, особисті повідомлення можуть бути відправлені недоброзичливцями / шахраями і виходять за рамки Безпечної угоди. Проводьте продаж і покупки тільки через профіль OLX.

Розміщення оголошень

Продавець при розміщенні оголошень вказує, що він готовий користуватися послугою "Безпечна угода" й заповнює анкету. У ній він відмічає, з якого відділення Нова пошта буде відправлений товар, зазначає дані банківської картки, на котру буде отримувати гроші за товар. Включити опцію «Безпечна угода» можна також при розміщенні оголошення.

Покупка

Покупець, що визначився з вибором товару, натискає на кнопку "Купити". У процесі оформлення покупки він вибирає відділення Нова Пошта, в якому він готовий забрати свій товар, вказує дані банківської картки для оплати.

Покупець сплачує вартість товару, комісію за переведення грошей на картку Продавця, доставку. Гроші за товар не перераховуються одразу Продавцю, а блокуються на транзитному рахунку банку. Безпечність цієї операції гарантована нашим фінансовим партнером - компанією UAPAY. UAPAY відповідає стандартам інформаційної безпеки PCI DSS 3.1 і гарантує повну безпеку збереження даних.

Підтвердження угоди

Після того, як Покупець оформлює покупку, Продавець отримує повідомлення. У нього є 2 дні для того, що прийняти чи відхилити угоду. У випадку, якщо угода буде відхилена Продавцем, або він не прийме її протягом 2 днів, угода буде анульована. Гроші за товар і вартість доставки повернуться на картку Покупця. Комісія за переведення грошей не повертається.

Віправлення товару Покупцю

Після підтвердження угоди Продавцем в особистому кабінеті, у нього є 3 дні, щоб відправити товар Покупцю. Якщо це не стається, угода анулюється, гроші за товар і вартість доставки повертаються на картку Покупця. Комісія за переведення грошей не повертається. 

Для того щоб відправии товар, Продавець повинен роздрукувати товарно-транспортну накладну з особистого кабінету OLX (або записати номер відправлення) й принести посилку у відділення, вказане ним при розміщенні оголошення.

Якщо Продавець зробив помилку, вказуючи вагу товару, вартість доставки має бути виправлена. У цьому випадку гроші за доставку, списані з картки Покупця, повертаються на картку Покупця. Оплатити доставку може як Продавець при відправленні, так і Покупець при отриманні у відділенні Нова Пошта.

Якщо Продавець зазначив платником вартості доставки Покупця, Покупець отримає СМС та повідомлення на email.

Отримання посилки

З моменту надходження у відділення Нова Пошта, посилка очікує на отримувача 5 днів, протягом яких у Продавця є можливість відкликати посилку.

Якщо Продавець відкликає відправлення, Покупцю на картку повертається вартість товару. Вартість доставки та комісія за переведення грошей не повертаються.

Отримуючи товар, Покупець обов'язково повинен оглянути його.

Якщо товар підійшов, Покупець забирає посилку, гроші за товар нараховуються на картку Продавця.

Якщо товар не підійшов, Покупець відмовляється від отримання, йому на картку повертаються гроші за товар. Комісія за переведення грошей і вартість доставки не повертаються.

Товар, який не підійшов Покупцю, буде відправлений Продавцю. Вартість доставки у свій бік Продавець оплачує у відділенні «Нова Пошта» при отриманні посилки.

Якщо Покупець не прийшов у відділення за товаром, на 6-й день буде оформлене повернення посилки Продавцю. Покупцю на картку в цьому випадку будет повернена вартість товару. Вартість доставки й комісія за переведення грошей не повертаються. 

Якщо Продавець не отримав товар, який був відправлений йому назад, протягом 25-ти днів, посилка передається на утилізацію. 

Умови

Комісія за переведення грошей Продавцю товару скаладає 0,3% від вартості товару + 3 грн.

Вартість доставки розраховуєтсья в процесі оформлення замовлення Покупцем.

Користуючись послугою «Безпечна угода», Покупець і Продавець погоджуються з умовами публічних договорів, умовами згоди на обробку свої персональних даних, умовами надання послуг логістичним партнером, а також приймає Правила надання послуги “Безпечна угода”.