Додати оголошення

Центр підтримки

Услуга "OLX доставка"
Что делать при технической неполадке?

Правила послуги “OLX доставка”

Послуга “OLX доставка”

Створена з метою зробити продаж товарів на OLX безпечним. Гроші за товар від покупця до продавця потрапляють без розголошення даних картки продавця і лише в тому випадку, якщо товар підійшов покупцю. Це так само безпечно, як і платіж з післяплатою. 

Зверніть увагу: послуга “OLX доставка” оформлюється тільки через Профіль OLX. При оплаті товару покупцеві на розрахунковий контактний номер буде відправлено СМС з тимчасовим паролем (3D secure), СМС від банку емітента вашої платіжної картки. Сервісні листи направляються тільки з домена olx.ua. Інших комунікацій не здійснюються.
Інші листи, СМС-повідомлення, особисті повідомлення можуть бути відправлені недоброзичливцями / шахраями і виходять за рамки послуги “OLX доставка”. Проводьте продаж і покупки тільки через Профіль OLX.

Розміщення оголошень

Продавець при розміщенні оголошень вказує, що він готовий користуватися послугою “OLX доставка” й заповнює анкету. У ній він відмічає, з якого відділення "Нова пошта" буде відправлений товар, зазначає дані банківської картки, на котру буде отримувати гроші за товар. Включити послугу “OLX доставка” можна також при розміщенні оголошення.

Покупка

Покупець, що визначився з вибором товару, натискає на кнопку "Купити з безкоштовною доставкою". У процесі оформлення покупки він вибирає відділення "Нова Пошта", в якому він готовий забрати свій товар, вказує дані банківської картки для оплати.

Покупець сплачує вартість товару, комісію за проведення транзакції переказу грошей з карти на карту на картку продавця. Гроші за товар не перераховуються одразу продавцю, а блокуються на транзитному рахунку банку. Безпечність цієї операції гарантована нашим фінансовим партнером - компанією UAPAY. UAPAY відповідає стандартам інформаційної безпеки PCI DSS 3.1 і гарантує повну безпеку збереження даних.

Підтвердження угоди

Після того, як покупець оформлює покупку, продавець отримує повідомлення. У нього є 2 робочих дні для того, що прийняти чи відхилити угоду. У випадку, якщо угода буде відхилена продавцем, або він не прийме її протягом 2 робочих днів, угода буде анульована. Гроші за товар повернуться на картку покупця. Комісія за проведення транзакції переказу грошей з карти на карту не повертається.

Відправлення товару покупцю

Після підтвердження угоди продавцем в Профілі, у нього є 3 робочих дні, щоб відправити товар покупцю. Якщо це не стається, угода анулюється, гроші за товар повертаються на картку покупця. Комісія за проведення транзакції переказу грошей з карти на карту не повертається. 

Таким чином у продавця є 5 робочих днів, щоб підтвердити замовлення і відправити товар.

Для того щоб відправити товар, продавець повинен роздрукувати товарно-транспортну накладну з Профілю OLX (або записати номер відправлення) й принести посилку у відділення, вказане ним при розміщенні оголошення.  

Доставка посилки одержувачу, відбувається в місто і відділення одержувача, вказане при оформленні експрес-накладної. Доставка до покупця буде безкоштовною до 31.12.2017 включно. Переадресація і перенаправлення експрес-накладних створених з послугою “OLX доставка” заборонені.

Отримання посилки

З моменту надходження у відділення "Нова Пошта", посилка очікує на отримувача 5 днів, протягом яких у продавця є можливість відкликати посилку. Якщо продавець відкликає відправлення, покупцю на картку повертається вартість товару. Комісія за проведення транзакції переказу грошей з карти на карту не повертається.

Отримуючи товар, покупець обов'язково повинен оглянути його. Якщо товар підійшов, покупець забирає посилку, гроші за товар зараховуються на картку продавця. Якщо товар не підійшов, покупець відмовляється від отримання, йому на картку повертаються гроші за товар. Гроші повертаються на карту протягом 5 робочих днів після підтвердження замовлення продавцем. Комісія за проведення транзакції переказу грошей з карти на карту не повертаються. Повернення продавцеві товару, який не підійшов покупцеві, буде оформлено на 5 день.

Якщо покупець не прийшов у відділення за товаром, на 5-й день буде оформлене повернення посилки продавцю. Комісія за проведення транзакції переказу грошей з карти на карту не повертається. 

Якщо продавець не отримав товар, який був відправлений йому назад, протягом 25-ти днів, посилка передається на утилізацію. 

Умови

1. Комісія за проведення транзакції переказу грошей з карти на карту скаладає 0,3% від вартості товару + 3 грн.

2. Доставка до покупця буде безкоштовною до 31.12.2017 включно.

Користуючись послугою “OLX доставка”, покупець і продавець погоджуються з умовами публічних договорів, умовами згоди на обробку свої персональних даних, умовами надання послуг логістичним партнером, а також приймає Правила надання послуги “OLX доставка”.