Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безопасных покупок
Технические неполадки: на Android не открываются "Мои объявления"

Правила послуги OLX Доставка

Послуга OLX Доставка створена з метою зробити продаж товарів на OLX безпечним. Гроші за товар від покупця до продавця потрапляють без розголошення даних картки продавця і лише в тому випадку, якщо товар підійшов покупцю. Це так само безпечно, як і платіж з післяплатою. Доставка відбувається з відділення до відділення Нова Пошта.

Активація послуги OLX Доставка

При розміщенні або редагуванні оголошення продавець обирає опцію OLX Доставка і вказує вагу товару: діапазон, в який потрапляє більша зі значень фактичної або об'ємної ваги товару з урахуванням пакування.

(!) Послуга OLX Доставка оформлюється тільки через профіль OLX. При оплаті товару покупцеві на розрахунковий контактний номер буде відправлено СМС з тимчасовим паролем (3D secure), СМС від банку емітента вашої платіжної картки. Сервісні листи направляються тільки з домена olx.ua. Інших комунікацій не здійснюються.
Інші листи, СМС-повідомлення, особисті повідомлення можуть бути відправлені недоброзичливцями / шахраями та виходять за рамки послуги OLX Доставка. Проводьте продаж і покупки тільки через профіль OLX.

Будь ласка, зверніть увагу, що номер телефону, за допомогою якого верифіковано Ваш обліковий запис OLX, буде доступний Користувачу, з яким Ви оформлюєте угоду за допомогою послуги OLX Доставка.

Покупка 

Покупець, що визначився з вибором товару, натискає на кнопку "Купити з доставкою". У процесі оформлення покупки він вибирає відділення Нова Пошта, в якому він готовий забрати свій товар, вказує дані банківської картки для оплати, а саме: номер, термін дії, CVV код. 

Покупець сплачує вартість товару, доставки та комісію за проведення транзакції переказу грошей з карти на карту продавця. Залежно від типу карти деякі банки можуть стягувати додаткову комісію: з покупця - за переказ коштів, з продавця - за зарахування коштів на рахунок. Гроші за товар не перераховуються одразу продавцю, а блокуються на транзитному рахунку нашого фінансового партнера компанії UAPAY. Безпечність цієї операції гарантована - компанією UAPAY. UAPAY відповідає стандартам інформаційної безпеки PCI DSS 3.2 і гарантує повну безпеку збереження даних.

Підтвердження угоди

Після того, як покупець оформить покупку, продавець отримує повідомлення. У продавця є 48 годин на те, щоб прийняти або відхилити угоду в профілі OLX. При підтвердженні угоди з OLX Доставка вперше, продавець вказує в спеціальній формі:

  • ПІБ відправника;
  • номер банківської карти, на яку будуть зараховані гроші за товар.

При всіх наступних підтвердженнях інформацію буде підтягувати автоматично.

У разі, якщо угода буде відхилена продавцем, або він не підтвердить її протягом 48-ми годин, угода буде анульована. Кошти за товар і вартість доставки повернуться на карту покупця протягом 48 годин після відміни угоди (комісія фінансового партнера за проведення транзакції переказу грошових коштів з карти, за умовами акціїповертається на карту покупця протягом 24 годин). Повернення посилки продавцеві в разі відмови або, якщо покупець не прийде в відділення Нова Пошта - безкоштовне.

Відправлення товару покупцю

Після підтвердження угоди продавцем в профілі, у нього є 3 робочих дні, щоб відправити товар покупцю. Якщо цього не відбудеться, угода анулюється, гроші за товар повернуться на карту покупця протягом 5-6 днів (без урахування дня покупки, неділі та святкових). Для повернення суми доставки може знадобитися додатково до 3 робочих дні. Комісія фінансового партнера за проведення транзакції переказу грошей з карти, за умовами акції, повертається на карту покупця протягом 24 годин. 

Таким чином у продавця є 5-ть робочих днів, щоб підтвердити замовлення і відправити товар.

Для того, щоб відправити товар, продавець повинен прийти до будь-якого відділення Нова Пошта в своєму місті та назвати оператору номер сформованої в OLX електронної накладної. Зверніть увагу, що  адресна доставка не передбачена. Для надійного транспортування посилки може знадобитись додаткова упаковка. Упаковку посилки завжди оплачує продавець, окремим чеком у відділенні Нова Пошта.

Доставка посилки відбувається в місто і відділення одержувача, вказане при оформленні послуги OLX Доставка. Змінити місто та/або відділення отримувача може продавець на етапі оформлення відправки у відділенні нова Пошта. Переадресація і перенаправлення експрес-накладних, створених з послугою OLX Доставка, заборонені.

Отримання посилки

З моменту надходження у відділення Нова Пошта, посилка очікує на отримувача 5 днів, протягом яких у продавця є можливість відкликати посилку. Якщо продавець відкликав відправлення, покупцеві на карту повертається вартість товару (вартість доставки не повертається). Комісія фінансового партнера за проведення транзакції переказу грошей з карти, за умовами акціїповертається на карту покупця протягом 24 годин. 

Отримуючи товар, покупець обов'язково повинен оглянути його. Якщо товар підійшов, покупець забирає посилку, гроші за товар зараховуються на картку продавця. Якщо товар не підійшов, покупець відмовляється від отримання, йому на карту повертаються гроші за товар (вартість доставки не повертається). Комісія фінансового партнера за проведення транзакції переказу грошей з карти, за умовами акціїповертається на карту покупця протягом 24 годин. Гроші повертаються на карту протягом 5 робочих днів після підтвердження замовлення продавцем. Повернення товару, який не підійшов покупцеві, буде оформлений продавцеві на 5 день.

Якщо покупець не прийшов у відділення за товаром, на 5-й день

Буде автоматично оформлене повернення посилки продавцю. Покупцеві на карту в цьому випадку буде повернуто вартість товару (вартість доставки не повертається). Комісія фінансового партнера за проведення транзакції переказу грошей з карти, за умовами акціїповертається на карту покупця протягом 24 годин. Якщо продавець не отримав товар, який був відправлений йому назад, протягом 25-ти днів, посилка передається на утилізацію.

Після отримання або відмови від товару у відділенні Нова Пошта, угода вважається закритою і всі розбіжності за такою угодою вирішуються безпосередньо між продавцем і покупцем. OLX, UAPAY і Нова Пошта не беруть участі в суперечках, що виникають між продавцем і покупцем за закритими угодами.

Умови

  • Доставка оплачується покупцем. Якщо покупець не прийшов за товаром у відділення Нова Пошта або відмовився від посилки, вона відправляється назад продавцеві безкоштовно. Детальніше про умови: Офіційні правила акції
  • Комісія фінансовому партнеру за проведення транзакції переказу грошей з карти на карту складає:
    • VISA - 0,3% від вартості товару + 3 грн
    • MasterCard - 0,45% від вартості товару + 3 грн

(!) В додатку відображається комісія за переказ коштів для власників MasterCard. Власники карток VISA можуть розрахувати суму комісії за переказ коштів скориставшись формулою: 3 грн + Вартість товару * 0,3%.

Користуючись послугою OLX Доставка, покупець і продавець погоджуються з умовами публічних договорів, умовами згоди на обробку свої персональних даних, умовами надання послуг логістичним партнером та публічним договором Нова Пошта, а також приймає Правила послуги OLX Доставка.

Залишилися питання? Зв'яжіться з телефонною Службою підтримки послуги OLX Доставка за номером телефону 0800 208 888 (безкоштовно по Україні) з понеділка по суботу з 9:30 до 19:00.