Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Достигнут лимит, не могу опубликовать новое объявление
Компенсация за период обновления сервиса 6.12

Правила послуги OLX Доставка

Послуга OLX Доставка створена з метою зробити продаж товарів на OLX безпечним. Гроші за товар від покупця до продавця потрапляють без розголошення даних картки продавця і лише в тому випадку, якщо товар підійшов покупцю. Це так само безпечно, як і платіж з післяплатою. Доставка відбувається з відділення до відділення Нова Пошта.

Активація послуги OLX Доставка

При розміщенні або редагуванні оголошення продавець вибирає опцію OLX Доставка і вказує в спеціальній формі:

  • дані відправника (ПІБ, телефон, електронну адресу);
  • місто і відділення Нова Пошта, з якого буде відправлений товар;
  • вагу товару: діапазон, в який потрапляє більше зі значень фактичної або об'ємної ваги товару з урахуванням упаковки;
  • номер банківської карти, на яку будуть зараховані гроші за товар.

(!) Послуга OLX Доставка оформлюється тільки через профіль OLX. При оплаті товару покупцеві на розрахунковий контактний номер буде відправлено СМС з тимчасовим паролем (3D secure), СМС від банку емітента вашої платіжної картки. Сервісні листи направляються тільки з домена olx.ua. Інших комунікацій не здійснюються.
Інші листи, СМС-повідомлення, особисті повідомлення можуть бути відправлені недоброзичливцями / шахраями та виходять за рамки послуги OLX Доставка. Проводьте продаж і покупки тільки через профіль OLX.

Покупка 

Покупець, що визначився з вибором товару, натискає на кнопку "Купити з доставкою". У процесі оформлення покупки він вибирає відділення Нова Пошта, в якому він готовий забрати свій товар, вказує дані банківської картки для оплати, а саме: номер, термін дії, CVV код. 

Покупець сплачує вартість товару, доставки та комісію за проведення транзакції переказу грошей з карти на карту продавця. Залежно від типу карти деякі банки можуть стягувати додаткову комісію: з покупця - за переказ коштів, з продавця - за зарахування коштів на рахунок. Гроші за товар не перераховуються одразу продавцю, а блокуються на транзитному рахунку нашого фінансового партнера компанії UAPAY. Безпечність цієї операції гарантована - компанією UAPAY. UAPAY відповідає стандартам інформаційної безпеки PCI DSS 3.2 і гарантує повну безпеку збереження даних.

Підтвердження угоди

Після того, як покупець оформить покупку, продавець отримує повідомлення. У продавця є 48 годин на те, щоб прийняти або відхилити угоду в профілі OLX. У разі, якщо угода буде відхилена продавцем, або він не підтвердить її протягом 48-ми годин, угода буде анульована. Гроші за товар і вартість доставки повернуться на карту покупця (комісія фінансового партнера за проведення транзакції переказу грошей з карти, за умовами акції, повертається на карту покупця протягом 24 годин). Повернення посилки продавцеві в разі відмови або, якщо покупець не прийде в відділення Нова Пошта - безкоштовне.

Відправлення товару покупцю

Після підтвердження угоди продавцем в профілі, у нього є 3 робочих дні, щоб відправити товар покупцю. Якщо цього не відбудеться, угода анулюється, гроші за товар повернуться на карту покупця протягом 5-6 днів (без урахування дня покупки, неділі та святкових). Для повернення суми доставки може знадобитися додатково до 3 робочих дні. Комісія фінансового партнера за проведення транзакції переказу грошей з карти, за умовами акції, повертається на карту покупця протягом 24 годин. 

Таким чином у продавця є 5-ть робочих днів, щоб підтвердити замовлення і відправити товар.

Для того щоб відправити товар, продавець повинен назвати номер створеної електронної накладної оператору Нова Пошта (накладна вказана в профілі OLX) і принести посилку в відділення, вказане їм при розміщенні оголошення (адресна доставка не передбачена). Для надійного транспортування посилки, може знадобиться додаткова упаковка. Упаковку посилки завжди оплачує продавець, окремим чеком у відділенні Нова Пошта.

Доставка посилки відбувається в місто і відділення одержувача, вказане при оформленні послуги OLX Доставка. Переадресація і перенаправлення експрес-накладних створених з послугою OLX Доставка заборонені.

Отримання посилки

З моменту надходження у відділення Нова Пошта, посилка очікує на отримувача 5 днів, протягом яких у продавця є можливість відкликати посилку. Якщо продавець відкликав відправлення, покупцеві на карту повертається вартість товару (вартість доставки не повертається). Комісія фінансового партнера за проведення транзакції переказу грошей з карти, за умовами акції, повертається на карту покупця протягом 24 годин. 

Отримуючи товар, покупець обов'язково повинен оглянути його. Якщо товар підійшов, покупець забирає посилку, гроші за товар зараховуються на картку продавця. Якщо товар не підійшов, покупець відмовляється від отримання, йому на карту повертаються гроші за товар (вартість доставки не повертається). Комісія фінансового партнера за проведення транзакції переказу грошей з карти, за умовами акції, повертається на карту покупця протягом 24 годин. Гроші повертаються на карту протягом 5 робочих днів після підтвердження замовлення продавцем. Повернення товару, який не підійшов покупцеві, буде оформлений продавцеві на 5 день.

Якщо покупець не прийшов у відділення за товаром, на 5-й день

Буде автоматично оформлене повернення посилки продавцю. Покупцеві на карту в цьому випадку буде повернуто вартість товару (вартість доставки не повертається). Комісія фінансового партнера за проведення транзакції переказу грошей з карти, за умовами акції, повертається на карту покупця протягом 24 годин. Якщо продавець не отримав товар, який був відправлений йому назад, протягом 25-ти днів, посилка передається на утилізацію.

Після отримання або відмови від товару у відділенні Нова Пошта, угода вважається закритою і всі розбіжності за такою угодою вирішуються безпосередньо між продавцем і покупцем. OLX, UAPAY і Нова Пошта не беруть участі в суперечках, що виникають між продавцем і покупцем за закритими угодами.

Умови

  • Комісія фінансовому партнеру за проведення транзакції переказу грошей з карти на карту складає 0,3% від вартості товару + 3 грн.
  • Доставка оплачується покупцем. Якщо покупець не прийшов за товаром у відділення Нова Пошта або відмовився від посилки, вона відправляється назад продавцеві безкоштовно. Детальніше про умови: Офіційні правила акції

Користуючись послугою OLX Доставка, покупець і продавець погоджуються з умовами публічних договорів, умовами згоди на обробку свої персональних даних, умовами надання послуг логістичним партнером та публічним договором Нова Пошта, а також приймає Правила послуги OLX Доставка.