Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Частые вопросы об услуге "OLX доставка"
Что делать при технической неполадке?

Правила послуги “OLX доставка”

Послуга “OLX доставка”

Створена з метою зробити продаж товарів на OLX безпечним. Гроші за товар від покупця до продавця потрапляють без розголошення даних картки продавця і лише в тому випадку, якщо товар підійшов покупцю. Це так само безпечно, як і платіж з післяплатою. 

Зверніть увагу: послуга “OLX доставка” оформлюється тільки через Профіль OLX. При оплаті товару покупцеві на розрахунковий контактний номер буде відправлено СМС з тимчасовим паролем (3D secure), СМС від банку емітента вашої платіжної картки. Сервісні листи направляються тільки з домена olx.ua. Інших комунікацій не здійснюються.
Інші листи, СМС-повідомлення, особисті повідомлення можуть бути відправлені недоброзичливцями / шахраями і виходять за рамки послуги “OLX доставка”. Проводьте продаж і покупки тільки через Профіль OLX.

Розміщення оголошень

Продавець при розміщенні оголошень вказує, що він готовий користуватися послугою “OLX доставка” й заповнює анкету. У ній він відмічає, з якого відділення "Нова пошта" буде відправлений товар, зазначає дані банківської картки, на котру буде отримувати гроші за товар. Включити послугу “OLX доставка” можна також при розміщенні оголошення.

Покупка

Покупець, що визначився з вибором товару, натискає на кнопку "Купити з доставкою". У процесі оформлення покупки він вибирає відділення "Нова Пошта", в якому він готовий забрати свій товар, вказує дані банківської картки для оплати.

Покупець сплачує вартість товару, доставки та комісію за проведення транзакції переказу грошей з карти на карту на картку продавця. Гроші за товар не перераховуються одразу продавцю, а блокуються на транзитному рахунку банку. Безпечність цієї операції гарантована нашим фінансовим партнером - компанією UAPAY. UAPAY відповідає стандартам інформаційної безпеки PCI DSS 3.2 і гарантує повну безпеку збереження даних.

Підтвердження угоди

Після того, як покупець оформить покупку, продавець отримує повідомлення. У продавця є 48 годин на те, щоб прийняти або відхилити угоду в Профілі OLX. У разі, якщо угода буде відхилена продавцем, або він не підтвердить її протягом 48-ми годин, угода буде анульована. Гроші за товар і вартість доставки повернуться на карту покупця (комісія за проведення транзакції переказу грошей з карти на карту не повертається). Повернення посилки продавцеві в разі відмови або, якщо покупець не прийде в відділення "Нова пошта" - безкоштовне.

Відправлення товару покупцю

Після підтвердження угоди продавцем в Профілі, у нього є 3 робочих дні, щоб відправити товар покупцю. Якщо цього не відбувається, угода анулюється, гроші за товар і вартість доставки повертаються на карту покупця через 5 днів з дня покупки (комісія за проведення транзакції переказу грошей з карти на карту не повертається).

Таким чином у продавця є 5-ть робочих днів, щоб підтвердити замовлення і відправити товар.

Для того щоб відправити товар, продавець повинен назвати номер створеної експрес-накладної оператору «Нова пошта» (накладна вказана в Профілі OLX) або роздрукувати створену експрес-накладну і принести посилку в відділення, вказане їм при розміщенні оголошення (адресна доставка не передбачена).

Доставка посилки одержувачу, відбувається в місто і відділення одержувача, вказане при оформленні експрес-накладної. Тарифи на доставку з відділення до відділення в рамках акції. Переадресація і перенаправлення експрес-накладних створених з послугою “OLX доставка” заборонені.

Отримання посилки

З моменту надходження у відділення "Нова Пошта", посилка очікує на отримувача 5 днів, протягом яких у продавця є можливість відкликати посилку. Якщо продавець відкликав відправлення, покупцеві на карту повертається вартість товару (вартість доставки і комісія не повертаються).

Отримуючи товар, покупець обов'язково повинен оглянути його. Якщо товар підійшов, покупець забирає посилку, гроші за товар зараховуються на картку продавця. Якщо товар не підійшов, покупець відмовляється від отримання, йому на карту повертаються гроші за товар (вартість доставки і комісія не повертаються). Гроші повертаються на карту протягом 5 робочих днів після підтвердження замовлення продавцем. Повернення товару, який не підійшов покупцеві, буде оформлений продавцеві на 5 день.

Якщо покупець не прийшов у відділення за товаром, на 5-й день

Буде автоматично оформлене повернення посилки продавцю. Покупцеві на карту в цьому випадку буде повернуто вартість товару. Вартість доставки і комісія за проведення транзакції переказу грошей з карти на карту не повертається. Якщо продавець не отримав товар, який був відправлений йому назад, протягом 25-ти днів, посилка передається на утилізацію.

Умови

1. Комісія за проведення транзакції переказу грошей з карти на карту скаладає 0,3% від вартості товару + 3 грн.

2. Доставку в рамках акції «Купуйте та продавайте по всій Україні зручно та безпечно з OLX доставкою» оплачує покупець. Додатково покупець оплачує комісію фінансовому партнеру за проведення транзакції переказу грошей з картки на картку - 0.3% + 3 грн. Це дешевше звичайних переказів.

Користуючись послугою “OLX доставка”, покупець і продавець погоджуються з умовами публічних договорів, умовами згоди на обробку свої персональних даних, умовами надання послуг логістичним партнером, а також приймає Правила надання послуги “OLX доставка”.