Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Частые вопросы об услуге "OLX доставка"
Лимиты для профессиональных пользователей

Як підключити послугу “OLX доставка” в десктоп версії?

Якщо ви бажаєте підключити послугу в активному оголошенні на десктоп версії (для комп'ютера) сервісу:

1. перейдіть в Мій профіль;

2. знайдіть потрібне оголошення і натисніть кнопку Редагувати:

 

3. виберіть опцію “OLX доставка”:

 

4. заповніть всі поля для відправки товару:

  • своє ПІБ: необхідно вводити українськими символами. Якщо є необхідність змінити раніше зазначені (або некоректні) ПІБ відправника, необхідно звернутися до контакт-центру "Нова пошта" за номером: 0-800-500-609.
  • телефон та електронну адресу: вже вказані автоматично телефон верифікації профілю та електронна адреса, на яку зареєстрований обліковий запис. (!) Підключення послуги "OLX доставка" в профілях, зареєстрованих лише за номером телефону, недоступно.
  • місто, номер відділення "Нова пошта", з якого плануєте відправити товар. При необхідності, допускається зміна оператором «Нова Пошта» в електронній накладній, якщо товар ще не відправлений. 
  • орієнтована вага товару: з послугою "OLX доставка" можна купувати і продавати товари, фактична або об'ємна вага яких не перевищує 30 кг.
  • дані своєї карти, на яку буде перерахована оплата за товар. Детальніше - Які карти можна використовувати для послуги "OLX доставка"?

 

5. Натисніть кнопку Зберегти.

Якщо ви створюєте нове оголошення, послуга підключається автоматично. Якщо опція "OLX доставка" відсутня, значить ви не вибрали рубрику, вартість товару менша 30 грн. або в даній рубриці послуга не діє. 

Часті запитання