Додати оголошення

Центр підтримки

Услуга "OLX доставка"
Что делать при технической неполадке?

Якщо ви - покупець

Натисніть кнопку "Купити з безкоштовною доставкою" на оголошенні зі значком "Безкоштовна доставка", вкажіть відділення "Нова пошта", де вам зручно забрати товар, введіть дані вашої банківської картки, з якої буде списана сума за товар та комісія послуги та підтвердіть оплату. (!) Оплата товару неможлива з Вашого особистого Рахунку OLX.

(!) Якщо покупець натискає кнопку "Купити з безкоштовною доставкою", вона стає недоступною для інших користувачів до завершення оформлення замовлення або завершення розпочатої сесії (15 хвилин).

Гроші за товар утримуються на рахунку фінансового партнера до того часу, поки ви не оглянете товар у відділенні "Нова пошта" й не підтвердите його отримання. Після підтвердження гроші поступають на банківську картку вродавця. 

З усіх фінансових питань варто звертатися до Кол-центру нашого фінансового партнера - компанії UAPAY за номером телефону: 0800 303 311.

Якщо продавець не підтвердить відправлення протягом 2 робочих днів, гроші за товар повернуться на вашу картку. (!) Комісія за проведення транзакції переказу грошей з карти на карту не повертається.

Якщо продавець не відправить посилку протягом 3 робочих днів з моменту підтвердження, кошти за товар повернуться на картку покупця. (!) Комісія за проведення транзакції переказу грошей з карти на карту не повертається.

(!) Якщо продавець підтвердив замовлення і не відправив товар протягом 5 робочих днів - покупцеві буде здійснено повернення грошових коштів на карту через 5 робочих банківських днів (без урахування суботи, неділі та святкових).

Якщо покупець не прийшов за товаром в відділення "Нова пошта" або відмовився від посилки, вона буде доставлена назад продавцеві безкоштовно. Детальніше про безкоштовну доставку читайте в офіційних правилах акції.

Огляньте й отримайте товар. Щоб оглянути товар у відділенні "Нова пошта", вам необхідно особисто прийти у відділення, назвати оператору номер експрес-накладної, за якою ви очікуєте доставку товару й показати документи, що підтверджує особу отримувача, вказаного в експрес-накладній (правила огляду товару детально розписані в Умовах надання послуг компанією "Нова пошта" в пункті 14.8).

Посилка очікує на отримувача протягом 5 днів у відділенні. На 5-ий день буде оформлене автоматичне повернення відправнику. У цьому випадку гроші за товар повернуться на вашу картку автоматично. (!) Комісія за проведення транзакції переказу грошей з карти на карту не повертається.

Якщо товар не підійшов, ви можете відхилити замовлення, при цьому гроші за товар повернуться на вашу картку автоматично. (!) Комісія за проведення транзакції переказу грошей з карти на карту не повертається. 

(!) Кнопка "Купити з безкоштовною доставкою" доступна в десктоп версії, мобільному додатку OLX для OC Android і iOS, для Widows Mobile - недоступна. Ми проінформуємо, коли така можливість з'явиться.

Переваги для Покупця

________.png

Дані кожної сторони угоди перевіряються нашим фінансовим партнером.

_______.png

Ви особисто оглядаєте посилку. Якщо товар не підійшов, ви можете відмовитися від нього, а його вартість повернеться на вашу картку.

_______.png

Доступна вартість послуги діє тільки для користувачів OLX, вона включає тільки огляд товару покупцем.

_____________.png

Ніхто, крім нашого сертифікованого фінансового партнера, не має доступу до даних вашої картки. Навіть ми.

У результаті: 

  • це безпечно - у послузі "OLX доставка" немає місця недобросовісним продавцям, оскільки продавець і покупець не обмінюються платіжними даними. Кошти будуть перераховані продавцю тільки після того, як покупець огляне посилку у відділенні і товар його влаштує. 
  • це вигідно - вартість послуги доступна і економить ваші кошти.
  • це зручно - покупець 1 раз вводить свої дані, необхідні для доставки, після чого вони зберігаються в профілі. 

Правила послуги "OLX доставка"