Додати оголошення

Центр підтримки

Кто-то изменил электронный адрес в Профиле OLX
Важно: измените электронный адрес

Якщо Ви - покупець

Натисніть кнопку "Купити" на оголошенні зі значком "Безпечна угода", вкажіть відділення "Нова пошта", де Вам зручно забрати товар, введіть дані Вашої банківської картки, з якої буде списана сума за товар, доставку й комісію послуги та підтвердіть оплату.

(!) Якщо Покупець натискає кнопку "Купити", вона стає недоступною для інших користувачів до завершення оформлення замовлення або завершення розпочатої сесії (15 хвилин).

Гроші за товар утримуються на рахунку фінансового партнера до того часу, поки Ви не оглянете товар у відділенні "Нова пошта" й не підтвердите його отримання. Після підтвердження гроші поступають на банківську картку Продавця. 

З усіх фінансових запитань варто звертатися до Колцентру нашого фінансового партнера - компанії UAPAY: 0800 212 342.

Якщо Продавець не підтвердить відправлення протягом 2 робочих днів, гроші за товар та вартість доставки повернуться на Вашу картку. (!) Комісія за переведення коштів не повертається.

Якщо Продавець не відправить посилку протягом 3 робочих днів з моменту підтвердження, кошти за товар та вартість доставки повернуться на картку Покупця. (!) Комісія за переведення коштів не повертається.

Огляньте й отримайте товар. Щоб оглянути товар у відділенні "Нова пошта", Вам необхідно особисто прийти у відділення, назвати оператору номер експрес-накладної, за якою Ви очікуєте доставку товару й показати документи, що підтверджують особу отримувача, вказаного в експрес-накладній (правила огляду товару детально розписані в Умовах надання послуг компанією "Нова пошта" в пункті 14.7).

Посилка очікує на отримувача протягом 5 днів у відділенні. На 6-ий день буде оформлене автоповернення відправнику. У цьому випадку гроші за товар та доставку повернуться на Вашу картку автоматично. (!) Комісія за переведення коштів не повертається.

Якщо товар не підійшов, Ви можете відхилити замовлення, при цьому гроші за товар повернуться на Вашу картку автоматично. (!) Комісія за переведення та вартість доставки не повертаються. 

(!) Як Покупець Ви можете натиснути на кнопку "Купити", щоб замовити товар, використовуючи мобільну версію OLX, але в мобільному додатку ця опція недоступна. Ми проінформуємо, коли така можливість з'явиться.

Переваги для Покупця

________.png

Дані кожної сторони угоди перевіряються нашим фінансовим партнером.

_______.png

Ви особисто оглядаєте посилку. Якщо товар не підійшов, Ви можете відмовитися від нього, а його вартість одразу повернеться на Вашу картку.

_______.png

Доступна вартість послуги діє тільки для користувачів OLX, вона включає доставку і огляд товару Покупцем.

_____________.png

Ніхто, крім нашого сертифікованого фінансового партнера, не має доступу до даних Вашої картки. Навіть ми.

У результаті: 

  • це безпечно - у послузі Безпечна угода немає місця недобросовісним Продавцям, оскільки Продавець і Покупець не обмінюються платіжними даними. Кошти будуть перераховані Продавцю тільки після того, як Покупець огляне посилку у відділенні і товар його влаштує. 
  • це вигідно - вартість послуги дотупна і економить Ваші кошти.
  • це зручно - Покупець 1 раз вводить свої дані, необхідні для доставки, після чого вони зберігаються в профілі. 
  • це швидко й просто - покупки здійснюються швидше, оскільки Покупець відразу сплачує вартість доставки й заощаджує час у відділенні.  

Правила послуги Безпечна угода