Додати оголошення

Центр підтримки

Кто-то изменил электронный адрес в Профиле OLX
Важно: измените электронный адрес

Правила публікації оголошень з Безпечною угодою

Оголошення з Безпечної угодою привертають більше потенційних покупців, тому для укладання швидкої і успішної операції, будь ласка, дотримуйтесь правил опису товару:

1. Описано один товар з його вірними параметрами: розмір, тип, колір та інше. Таким чином, покупець зможе оформити замовлення саме на той товар, який йому цікавий і Вам не доведеться скасовувати замовлення, якщо якийсь з параметрів покупця не влаштовує (наприклад, не той розмір або колір).

2. Вказана достовірна ціна за одну одиницю. Це важливо - так, як при оформленні замовлення на карті покупця блокується сума вартості конкретного товару (разом з доставкою та комісією).

3. Пропозиція актуальна. Якщо товару немає в наявності, будь ласка, деактивуйте оголошення.

4. Зазначено "Для придбання товару натисніть на кнопку Купити" (замість "Відправлю з післяплатою, Укрпоштою, Інтайм і т.д.", "Відправлю по передоплаті"). З Безпечної угодою Ви зможете відправити товар з відділення Нова пошта. Покупцеві не потрібно робити передоплату, так як гроші при оформленні замовлення блокуються на його карті, а при отриманні - відправляються на карту продавцеві в повному обсязі.