Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Достигнут лимит, не могу опубликовать новое объявление
Компенсация за период обновления сервиса 6.12

Правила публікації оголошень з послугою OLX Доставка

Оголошення з послугою OLX Доставка привертають більше потенційних покупців, тому для укладання швидкої та успішної угоди, будь ласка, дотримуйтесь простих правил:

     1. Один товар 

З його вірними параметрами: розмір, тип, колір та інше. Таким чином, покупець зможе оформити замовлення саме на той товар, який йому цікавий і вам не доведеться скасовувати замовлення, якщо якийсь з параметрів покупця не влаштовує (наприклад, не той розмір або колір).

     2. Правдива ціна 

Ціна вказана за одну одиницю. Це важливо - так, як при оформленні замовлення на карті покупця блокується сума вартості конкретного товару, вартість доставки та комісія. Якщо ви продаєте товар оптом, сформуйте комплекти одиниць товару з вірною ціною за весь лот. Для оголошень з вартістю товару 0,2 грн; 0,5 грн; 2 грн та ін. не може бути підключена послуга OLX Доставка - продавати з послугою OLX Доставка можна товари вартістю від 30 грн. і до 14 999 грн.

     3. Пропозиція актуальна 

Якщо товару немає в наявності, будь ласка, деактивуйте оголошення.

     4. Кнопка "Купити з доставкою"

Зазначено "Для придбання товару натисніть на кнопку "Купити з доставкою" (замість "Відправлю з післяплатою, Укрпоштою, Інтайм і т.д.", "Відправлю по передоплаті"). Якщо в вашому оголошенні підключена послуга OLX Доставка способи оплати не можуть бути вказані. Покупцеві нема потреби вносити передоплату, оскільки гроші при оформленні замовлення блокуються на його карті, а при отриманні відправляються перераховуються на карту продавця в повному обсязі. В оголошенні з послугою OLX Доставка ви можете вказувати інші варіанти доставки, тільки в тому випадку, якщо є згадка, що товар відправляється безпосередньо з відділення до відділення Нова Пошта. 

      5. Пропонуйте оригінальний предмет продажу

Якщо в оголошенні пропонується неоригінальний товар (копія / репліка / підробка) - послуга OLX Доставка не може бути включена для такого оголошення. Згідно з правилами міжнародних платіжних систем VISA International Service Association і MasterCard Worldwide, не допускається приймання грошових коштів від продажу неоригінальних товарів, що робить неможливим використання послуги OLX Доставка.