Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Частые вопросы об услуге "OLX доставка"
Лимиты для профессиональных пользователей

Які картки можна використовувати для послуги "OLX доставка"?

Щоб скористатися послугою "OLX доставка", можна використовувати банківські платіжні картки, випущені будь-яким українським банком – для приватної особи. Валютну карту можна використовувати тільки для оплати товару покупцем. У разі не успішної угоди повернення коштів покупцеві на валютну карту технічно неможливе. Будь ласка, не використовуйте картку-ключ до рахунку фізичної особи підприємця, ми не зможемо зарахувати на неї кошти.

(!) Якщо ви плануєте скористатися кредитною карткою, зверніться в банк-емітент і з'ясуйте всі умови для покупок і переказів з картки на картку в інтернеті. Банк може стягувати додаткову комісію. Покупка на OLX передбачає переказ коштів за товар з карти покупця на карту продавця.

Перед тим, як використати віртуальну картку, зверніться, будь ласка, до банку-емітента та переконайтеся, що для цієї картки дозволено здійснення операцій в інтернеті і на неї можливе зарахування коштів.

Вводити дані банківської картки на OLX у рамках послуги "OLX доставка" абсолютно безпечно. За збереження цих даних відповідає наш фінансовий партнер, котрий сертифікований за стандартами безпеки платіжних систем VISA/Mastercard. Дані картки будуть доступні лише самому користувачу.