Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Частые вопросы об услуге "OLX доставка"
Лимиты для профессиональных пользователей

Що робити при технічній несправності?

Послуга "OLX доставка"Відсутня кнопка "Купити з доставкою"

Кнопка "Купити з доставкою" зникає на 15 хвилин, якщо на неї натиснув потенційний покупець, але не зробив оплату. Якщо оплата була здійснена - послугу необхідно включити повторно.

Якщо, кнопка "Купити з доставкою" так і не з'явилася, опублікуйте оголошення повторно і повідомте його номер (ID) в листі до Служби підтримки.

Послуга "OLX доставка": NP_CONTACT_ERROR

З'являється якщо дані (електронна адреса / номер телефону) на OLX і "Нова Пошта" відрізняються. Якщо ви продавець - зверніться в контакт-центр "Нова Пошта" за номером телефону 0-800-500-609 для актуалізації особистих даних. Якщо ви покупець - після усунення помилки на стороні продавця, використання послуги буде доступним.

Послуга "OLX доставка": NP_undefined 

Виникла оскільки в оголошенні вказано неіснуюче (зачинене) відділення "Нова Пошта". Замініть на актуальні дані, якщо ситуація не зміниться - повідомте в Службу підтримки.

Послуга "OLX доставка": Якщо не приходить LOOKUPCODE для підтвердження оплати 

Дізнайтеся його в банку в телефонному режимі. Введіть код протягом 30 хв. (!) В банк може не надійти запит, якщо сторінка банку завантажується після підтвердження оплати або ви не відключили програми для блокування реклами в браузері - в таком випадку, змініть браузер і повторіть оплату.

Послуга "OLX доставка": Помилки MasterCard SecureCode при оплаті в додатку 

Надішліть листом до Служби підтримки дані, а саме: дату і час здійснення покупки і номер телефону покупця. Рекомендуємо здійснити оплату на Десктоп версії сервісу.

Послуга "OLX доставка": NP_CLIENT_REGISTRATION_ERROR 

Можливо, ви юридична особа. Послуга "ОLX доставка" не передбачає зарахування коштів від продажу на р/р. Якщо ви хочете отримувати кошти від продажу на банківську карту фізичної особи, зв'яжіться з вашим персональним менеджером "Нова Пошта".

Послуга "OLX доставка": There was an error during processing your transaction 

Перевірте вкладку Доставка, замовлення оформлене успішно або виникла тимчасова затримка. Сервісні листи в такому випадку не приходять.

Послуга "OLX доставка": У профілі статус угоди Safedeal.transaction.status.card_payment_error

- встановлений ліміт на кількість транзакції. Додайте іншу карту або почекайте обнулення лімітів (відбувається 1 числа кожного місяця);

- ліміт на кількість операцій за певний період від міжнародної платіжної системи. Замініть карту в оголошенні.

Не можу: вибрати рубрику при публікації оголошення / оплатити послугу

Вимкніть / додайте сервіс OLX в виключення програми для блокування реклами і спливаючих вікон для вашого браузера. Програма для блокування реклами відображається в правому верхньому куті у вигляді червоного або синього значка, вимкніть її в кілька кліків навівши на неї мишкою. Для Opera - вимкніть програму в Налаштуваннях самого браузера.

Бачу повідомлення "Щось пішло не так :( Була зафіксована підозріла активність з вашої IP-адреси"

Скористайтеся іншими браузерами (Mozilla Firefox, Internet Explorer, Google Chrome). Якщо протягом 3 годин ситуація не змінитися, надайте номер, що з'явився у вікні-сповіщені, і вашу IP-адресу в листі до Служби підтримки. VPN може перешкоджати коректній роботі сервісу.