Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безпечних покупок
Як використовувати послугу OLX Доставка?

Що робити при технічній несправності?

 

Послуга OLX Доставка: NP_undefined 

Виникла оскільки в оголошенні вказано відділення Нова Пошта, якого не існує (зачинене). Замініть на актуальні дані, якщо ситуація не зміниться - повідомте в Службу підтримки.

Послуга OLX Доставка: Якщо не приходить LOOKUPCODE для підтвердження оплати 

Дізнайтеся його в банку в телефонному режимі. Введіть код протягом 30 хв. (!) В банк може не надійти запит, якщо сторінка банку завантажується після підтвердження оплати або ви не відключили програми для блокування реклами в браузері - в такому випадку, змініть браузер і повторіть оплату.

Послуга OLX Доставка: Помилки MasterCard SecureCode при оплаті в додатку 

Надішліть листом до Служби підтримки дані, а саме: дату і час здійснення покупки та номер телефону покупця. Рекомендуємо здійснити оплату в десктоп версії сервісу.

Послуга OLX Доставка: There was an error during processing your transaction 

Перевірте вкладку Доставка, замовлення оформлене успішно або виникла тимчасова затримка. Сервісні листи в такому випадку не приходять.

Послуга OLX Доставка: У профілі статус угоди Safedeal.transaction.status.card_payment_error

- встановлений ліміт на кількість транзакції. Додайте іншу карту або почекайте обнулення лімітів (відбувається 1 числа кожного місяця);

- ліміт на кількість операцій за певний період від міжнародної платіжної системи. Замініть карту в оголошенні.

Не можу: вибрати рубрику при публікації оголошення / оплатити послугу

Вимкніть / додайте сервіс OLX в виключення програми для блокування реклами та спливаючих вікон для вашого браузера. Програма для блокування реклами відображається в правому верхньому куті у вигляді червоного або синього значка, вимкніть її в кілька кліків навівши на неї мишкою. Для Opera - вимкніть програму в Налаштуваннях самого браузера.

Бачу повідомлення "Щось пішло не так :( Була зафіксована підозріла активність з вашої IP-адреси"

Скористайтеся іншими браузерами (Mozilla Firefox, Internet Explorer, Google Chrome). Якщо протягом 3 годин ситуація не змінитися, надайте номер, що з'явився у вікні-сповіщені, і вашу IP-адресу в листі до Служби підтримки. VPN може перешкоджати коректній роботі сервісу.