Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Достигнут лимит, не могу опубликовать новое объявление
Компенсация за период обновления сервиса 6.12

Правила публікації

1. Розміщення оголошень в розділі Нерухомість

Опубліковані оголошення повинні відповідати, за своїм змістом, рубриці, в яку вони розміщуються.
Оголошення, розміщені в невірну рубрику, будуть видалені.

Уточнення за специфічними напрямками операцій з нерухомістю:

 • Оголошення про подобову оренду квартири, будинку, кімнати, готельного номера, хостела або пропозицію від туристичних агентств необхідно розміщувати в підрубриці Подобова оренда житла.
 • Оголошення про продаж квартир або будинків від компаній забудовників, офіційних відділів продажів та ексклюзивних представників необхідно розміщувати в підрубриці Пропозиції від забудовників.
 • Оголошення про продаж або оренду об'єктів нерухомості комерційного призначення необхідно розміщувати в підрубриці Комерційна нерухомість.

2. Актуальність оголошення

Заборонена публікація оголошень неактуальних і нереальних об'єктів нерухомості (фейки, рекламні оголошення, «гачки» і тому подібні).

Оголошення повинно бути завжди актуальним, тобто рекламований об'єкт нерухомості дійсно продається або здається в оренду. Деактивуйте оголошення відразу після здачі або продажу об'єкта нерухомості.

3. Місце розташування об'єкта нерухомості

Вказуйте в оголошенні населений пункт, район, вулицю і номер будинку, які відповідають місцеперебуванню об'єкта нерухомості.

4. Ціна

Вказуйте реальну вартість об'єкта, умовна вартість - заборонена. Допускається зазначення вартості за квадратний метр або сотку при здачі в оренду або продажу нерухомості від забудовників (новобудови), землі, комерційної нерухомості.

Якщо ви пропонуєте в оренду об'єкт нерухомості для відпочинку, дозволяється вказувати в тексті оголошення варіанти цін в залежності від сезону, але в полі Ціна слід вказати вартість, актуальну на даний момент і доступну на момент звернення.

У рубриці Подобова оренда житла в полі Ціна дозволяється вказувати ціну лише за одну добу при мінімальній кількості днів оренди та кількості людей, вказувати вартість за годину в полі Ціна - заборонено. Якщо пропонується також погодинна оренда житла, то вартість за годину можна вказувати в описанні.

5. Фото

Додавайте до оголошення тільки фотографії пропонованого об'єкту нерухомості. Забороняється публікація оголошень з кількістю фотографій менш ніж три.                           

Не допускається використання зображень, що містять:

 • тільки логотипи агентств нерухомості;
 • фотографії з логотипами / водяними знаками конкурентних рекламних майданчиків;
  візитні картки;
 • колажі фотографій;
 • фотографії, планування інших об'єктів нерухомості або загальний план;
 • недостовірні фотографії;
 • фотографії та картинки з мережі Інтернет, стокові фотографії;
 • копій екранів мобільних телефонів, смартфонів, планшетів, ноутбуків і ПК;
 • будь-які інші символічні зображення, які не мають відношення до пропонованого об'єкту нерухомості;
 • літерні та цифрові символи, контактна інформація (номери телефонів, e-mail, посилання на сайт і інше);
 • фотографії з дозволом менше 1024x768 пікселів;
 • фотографії з частковим або повним зображенням людей, тварин і предметів які прямо не відносяться до об'єкта нерухомості;
 • розмиті, нечіткі фотографії.

6. Опис об'єкта нерухомості

Текст оголошення (опис) повинен містити інформацію про рекламований об'єкт нерухомості.

Опис і заголовок не повинні бути прописані великими літерами (крім абревіатур) та не повинні містити знаки або символи які не несуть змістовного навантаження і погіршують сприйняття тексту. В описі повинна бути зазначена точна адреса об'єкта нерухомості, який рекламується в оголошенні.

7. Один об'єкт нерухомості

В одному оголошенні допускається реклама одного об'єкта нерухомості. У разі, якщо об'єкт нерухомості може мати кілька варіантів планувань, необхідно створити для кожного планування окреме оголошення.

8. Редагування значної частини заголовка та опису оголошення

Заміна одного об'єкта нерухомості на інший, надання інформації щодо іншого об'єкта нерухомості в рамках одного оголошення заборонено і є порушенням правил. Для рекламування квартири, будинки, кімнати слід створити нове оголошення. Якщо ліміт рубрики вичерпаний, то ви можете придбати пакет оголошень або додаткове розміщення.

9. Приватна особа або Бізнес

Параметр Приватна особа в розділі Нерухомість означає, що ви власник нерухомості, на якого оформлений договір купівлі / продажу.

Компанія залишає за собою право в будь-який час запросити документи, які підтверджують право власності на об’єкт нерухомості та документи, що підтверджують особу для надання статусу Приватна особа.

Параметр Бізнес - посередник, агент, ріелтор, представник власника, інвестор, забудовник і т.д. Параметр Бізнес необхідно вибирати, якщо ви власник кількох об'єктів нерухомості, які продаєте або здаєте в оренду з метою отримання доходу, або діяльність в сфері Нерухомості є основним видом зайнятості. Якщо ви особисто не є власником пропонованого об'єкту нерухомості, то необхідно вказувати параметр Бізнес.

Статус Бізнес користувач для розділу Нерухомість за замовчуванням присвоюється усім користувачам які придбали пакет розміщень в розділі Нерухомість. Компанія на основі аналізу діяльності користувача на сервісі має право відносити користувача до категорії Бізнес користувач, не залежно від того, чи користувач відніс себе до даної категорії при публікації оголошення.

10. Контактна інформація

При розміщенні оголошення в поле «Ім'я» дозволено вказувати своє власне ім'я або ім'я та по батькові.

Забороняється вказувати символи, цифри, контактний номер телефону, скорочення, абревіатури та подібне. Також забороняється написання в поле ім'я слів і словосполучень, наприклад: відділ продажів, ріелтор, агент, агентство, менеджер, продавець, власник і інші.

При розміщенні оголошення в поле «Номер телефону» необхідно вказувати тільки діючий і актуальний номер телефону, що належить автору оголошення. Вказуючи номер телефону слід дотримуватись такого формату: +38 (0 **) *** ** **.

Забороняється в написанні номера телефону використовувати символи, крім позначення коду оператора мережі зв'язку символами «(» і «)».

11. Попит

Оголошення, що відображають попит на нерухомість (Зніму, Куплю, Викуп, Візьму, Прийму в дар, Шукаю та ін.) не допускаються до публікації. Якщо у вас виникла необхідність пошуку об'єкта нерухомості, рекомендуємо вам скористатися пошуком.

12. Один обліковий запис - один користувач

Діяльність (розміщення оголошень, прийом дзвінків, відповіді на повідомлення та інше), в рамках одного облікового запису, може здійснювати тільки один користувач.

13. Нерухомість за кордоном

Для публікації оголошень про продаж / оренду нерухомості за кордоном та патенти потрібно вибрати рубрику Нерухомість / Нерухомість за кордоном.

14. Вимоги до якості оголошень

Рекомендації з оформлення ефективних оголошень з купівлі / оренді об'єктів нерухомості: Як створити привабливе оголошення?