Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безпечних покупок
Як використовувати послугу OLX Доставка?

Вимоги щодо оформлення бізнес-сторінки

Поле «Логотип / фотографія»:

  • не допускаються: стокові картинки, фотографії нерухомості та т.п.;
  • допускаються: логотип агентства нерухомості, компанії або ЖК; фотографія ріелтора, «портретного» формату, тобто особа, плечі відповідно до вимог щодо розміщення логотипу.

Поле «Назва компанії»:

  • вказується назва агентства;
  • якщо сторінка належить ріелтору, то вказувати необхідно «ріелтор Алла», «експерт в нерухомості Іван» і подібне і відповідати реєстраційним документам;
  • не допускаються знеособлені імена і назви типу «відділ продажів», «офіційний представник», «агентство», «ріелтор» та інші.

Поле «Опис компанії»:

  • опис має бути інформативним і змістовним (термін роботи агентства на ринку, види діяльності на ринку нерухомості, види додаткових послуг із супроводу угоди, регіони діяльності, членство в професійних об'єднаннях і асоціаціях), формальні відписки в один рядок не припустимі.

Поля «Адреса, посилання на сайт і номери телефонів»:

  • поля повинні бути обов'язково заповнені й містити правдиву інформацію;
  • при відсутності сайту компанії / ріелтора рекомендується вказувати посилання на особистий профіль у соціальних мережах.

Порушення будь-якого з перерахованих вище пунктів Правил є підставою для видалення оголошення (як тимчасового - з можливістю редагування, так і остаточного - без права відновлення). Систематичні порушення будь-якого з перерахованих Правил приводять до блокування облікового запису.

Правила діють для всіх оголошень, незалежно від того, застосовуються до них платні послуги (Легкий старт, Швидкий продаж, Турбо продаж, VIP, ТОП, Підняття вгору списку, Додаткове розміщення, Пакет розміщень) чи ні. Рекламні оголошення також можуть бути деактивовані при виявленні порушень.

Відшкодування коштів за платні послуги не здійснюється, якщо послуга вже була надана. Також, початок дії послуги не переноситься на іншу дату / термін, послуга не може бути перенесена на інше оголошення.

По кожному видаленому оголошенню користувач отримує автоматичний сервісний лист з описом (загальним або більш конкретним) причини тимчасового або остаточного видалення на електронну адресу, вказану при розміщенні оголошення. Також текст службового повідомлення з причиною видалення оголошення доступний в профілі користувача.

Адміністрація залишає за собою право на зміну та / або оновлення цих Правил в будь-який час.