Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Достигнут лимит, не могу опубликовать новое
Правила услуги "OLX доставка"

Правила публікації

Три ключових пункти Правил

На OLX не допускається:

 • публікація дубльованих чи схожих по змісту оголошень (п. 12). 

Дублювання не допомагає продати товар швидше, а більш того: продавцям стає складніше продати, а покупцям доводиться витрачати багато часу на пошук необхідної пропозиції в переліку повторюваних оголошень;

 • дублювання облікових записів (п. 10). Допускається створення і використання тільки одного облікового запису для приватної чи юридичної особи;
 • опис більш, ніж одного товару в одному оголошенні (п. 6).

Потенційні покупці завжди шукають конкретний товар за ключовими словами, тому дуже важливо вказувати в одному розміщенні тільки один товар (предмет, об'єкт) з його власною ціною і фото. Кілька товарів в описі не допускаються.

Правила публікації (п. 1-14)

1. Заголовок 

Заголовок оголошення має містити коротку, інформативну та привабливу назву вашого товару, послуги. Заголовок - це перше, на що звертає увагу потенційний клієнт. Намагайтеся зробити його точним і лаконічним (максимальна кількість символів: 70).

У заголовку не допускаються:

великі літери в усіх або окремих словах (крім абревіатур);

 • Правильно: Продам гарну сукню
 • Заборонено: ПРОДАМ ГАРНУ СУКНЮ
 • Правильно: Здам квартиру подобово
 • Заборонено: ЗДАМ квартиру подобово

не буквені символи (*^@<>), а також багато знаків оклику (!!!!!) або питальних (????) знаків;

 • Правильно: Нарощування волосся, якісно і недорого
 • Заборонено: <<@**Нарощую волосся, недорого!!!!!!!!**@>>

набір повторюваних ключових слів і фраз. Пошукові системи можуть розцінити це як спам і не проіндексувати, що виключить потрапляння Вашого оголошення в результати пошуку;

 • Правильно: Портрет на замовлення
 • Заборонено: Замовити портрет. Портрет на замовлення Київ. Київ замовити портрет в Києві. Київ замовити портрет Київ. Київ Портрет за фотографією Київ. Київ портрет на замовлення в Києві. КИЇВ ЗАМОВИТИ ПОРТРЕТ в Арт Студії АКЦІЯ З нами завжди вигідно!

2. Розділ/рубрика 

Вибирайте розділ і рубрику, що максимально відповідають вмісту вашого оголошення - це збільшує його шанси бути знайденим як потенційними клієнтами, так і пошуковими системами. Для кожного товару або послуги на OLX передбачена конкретна рубрика, у виняткових випадках рубрик може бути максимум дві. Адміністрація сервісу з метою впорядкувати та забезпечити якісний контент залишає за собою право визначати відповідну рубрику для розміщень. Публікація розміщень в кілька рубрик, менш придатних або невідповідних суті розміщення не допускається.

Зверніть увагу: рубрика Інше, Інші й т.д. існує тільки для товарів / послуг, для яких немає відповідної або наближеної за змістом рубрики на OLX.

Розміщення оголошення в невідповідному Розділі/Рубриці може призвести до його видалення або переміщення у більш відповідний Розділ/Рубрику. На сервісі доступна автоматична система підбору рубрики на основі ключових слів, зазначених у Заголовку, яка рекомендує відповідну рубрику, але для максимальної коректності автоматичного вибору Рубрику необхідно перевіряти за змістом оголошення.

Дитячий світ - спеціальний розділ для оголошень, присвячених продажу та обміну дитячих товарів від приватних осіб. Якщо ви - представник інтернет-магазину, малого, середнього чи великого бізнесу або продаєте товар з метою одержання прибутку, вам необхідно вибрати параметр Бізнес під час публікації оголошення.
Мода і стиль - розділ для публікації оголошень про продаж або обмін одягу, аксесуарів, модних і стильних речей та подарунків, товарів для краси та здоров'я від приватних осіб. Якщо ви - представник інтернет-магазину, малого, середнього чи великого бізнесу або продаєте товар з метою одержання прибутку, вам необхідно вибрати параметр Бізнес під час публікації оголошення.
Дім і сад - розділ для публікації оголошень про товари, корисні у побуті, предмети інтер'єру, меблі, про будівельні товари та інструменти, про матеріали для садівництва від приватних осіб. Якщо ви - представник інтернет-магазину, малого, середнього чи великого бізнесу або продаєте товар з метою одержання прибутку, Вам необхідно вибрати параметр Бізнес під час публікації оголошення.
Електроніка - розділ, присвячений продажу всіх видів електроніки та побутової техніки від приватних осіб. Якщо ви - представник інтернет-магазину, малого, середнього чи великого бізнесу або продаєте товар з метою одержання прибутку, Вам необхідно вибрати параметр Бізнес під час публікації оголошення.
Тварини - розділ, де публікуються оголошення про продаж тварин, обмін та в'язку тварин і про товари для догляду за ними. Якщо ви представник розплідника, малого, середнього і великого бізнесу або продаєте тварин з метою отримання прибутку, вам необхідно вибрати параметр Бізнес при публікації оголошення.
Транспорт - розділ для оголошень, присвячених продажу та обміну автотранспорту та іншого транспорту для приватних осіб. Якщо ви - представник інтернет-магазину, малого, середнього чи великого бізнесу або продаєте товар з метою одержання прибутку, вам необхідно вибрати параметр Бізнес під час публікації оголошення.
Запчастини для транспорту - розділ для оголошень, присвячених продажу запчастин для автотранспорту та іншого транспорту для приватних осіб. Якщо ви представник інтернет-магазину, малого, середнього або великого бізнесу або продаєте товар з метою отримання прибутку, вам необхідно вибрати параметр Бізнес при публікації оголошення.
Нерухомість - розділ для оголошень, присвячених продажу, оренді та обміну нерухомості.
Бізнес та послуги - розділ, у якому публікуються оголошення з пропозиціями різного роду послуг, а також оголошення про продаж устаткування, сировини/матеріалів для бізнесу.
Хобі, відпочинок і спорт - розділ для оголошень, присвячених продажу товарів для відпочинку, хобі та спорту. Також на сторінках цього розділу можна знайти попутників, об'єднатися в музичну групу.
Робота - розділ для оголошень, присвячених вакансіям і пошуку роботи.

3. Ціна, Обмін, Безкоштовно, Зарплата

Зазначення ​параметру Ціна в оголошенні є обов'язковим для рубрик, у яких передбачено цей параметр. Якщо ви бажаєте продати товар за договірною ціною, вкажіть бажану ціну й поставте галочку біля «Договірна».

 

Пам'ятайте, що зазначати ​умовну ціну (наприклад, 1 грн., 111 грн. тощо) в оголошеннях з параметром Приватна особа - заборонено і це може призвести до видалення вашого оголошення.

Для професійних користувачів необхідно вказати в полі Ціна:

 • при продажі в роздріб і оптом - вартість 1 товару в роздріб;
 • при оптовому продажі - вартість мінімального замовлення, наприклад, комплект з 10 одиниць.

Зверніть увагу: якщо ви не плануєте безкоштовно віддавати товар або надавати послугу, не вказуйте параметр Безкоштовно під час вибору ціни. Це також може стати причиною видалення вашого оголошення.

Якщо ви хочете обміняти товар, вкажіть параметр Обмін, при цьому додайте в опис суть обміну (товар або послугу, на яку Ви маєте намір зробити обмін).

Для рубрики Робота доступний параметр Зарплата від ... до .... Вкажіть коректні дані про зарплату, яку ви пропонуєте, у разі необхідності використовуйте параметр Договірна.

4. Параметри

Для кожної рубрики доступний індивідуальний перелік параметрів, які повинні відповідати опису товару або послуги.

5. Власник, Бізнес

Якщо ви продаєте особисті речі, власний автомобіль, об'єкт нерухомості, виберіть параметр Власник.

 

Якщо ви посередник/ріелтор/брокер/агент з нерухомості; представник компанії, фірми, агентства, інтернет-магазину; приватний підприємець і розміщуєте бізнес-пропозицію, виберіть параметр Бізнес.

Неправильний вибір параметра Власник/Бізнес призводить до видалення оголошення модератором. Регулярні порушення - до блокування облікового запису без права на відновлення.

6. Опис

Опис повинен повністю відповідати заголовку й пропонованому товару/послузі. Перші 2-3 рядки тексту повинні бути найпривабливішою частиною вашого оголошення, оскільки перше, що потрапляє на очі - це заголовок і перше речення тексту оголошення. Пишіть грамотно та уважно, не допускайте помилок, чітко формулюйте свою думку.

Не зазначайте в Описі лише посилання, при переході на яке клієнт може прочитати про товар докладніше. Не всі користувачі мають час і бажання переходити за невідомим посиланням, щоб прочитати більше про товар. Усі деталі, особливості, характеристики товару повинні бути вказані в описі. Посилання допускається як додаткова інформація до Опису товару або послуги. Також заборонено посилання на конкуруючі сервіси.

Розміщення оголошень, що повторюються за змістом чи сенсом, заборонено. Транслітерація - написання українських слів латинськими літерами - забороняється.

Зверніть увагу: в Описі заборонено зазначати номер телефону (що не збігається з вказаним у спец. полі), електронної адреси. Для цієї інформації існують спеціальні поля.

7. Фото

Обов'язково додавайте фотографії до оголошення (доступна кількість - 10 для розділу Транспорт, 12 для розділу Нерухомість та до 8 фото для решти рубрик). Клієнт, який бачить якісне, чітке зображення товару, набагато більше зацікавиться вашою пропозицією, ніж аналогічною без Фото.

Фото, яке демонструє товар/послугу, має відповідати заголовку та тексту оголошення. На фото має бути зображений тільки пропонований об'єкт.

Заборонено додавати фотографії поганої якості, на яких зображуваний предмет невиразний. Також заборонені Фото еротичного чи порнографічного змісту.

Забороняється вказувати логотип та посилання на конкуруючі сервіси.

В рубриці Нерухомість забороняється додавання фото із запропонованим об'єктом продажу / оренди у вигляді колажу.

Правило стокових фотографій

Додавайте лише власні фотографії. Усі стокові фотографії, скопійовані з інтернету або відскановані з каталогів, тобто такі, що не стосуються реальної одиниці товару, який продається, не допускаються для оголошень з параметром Приватна особа в розділах:

Дитячий світ (у всіх рубриках),

Транспорт (у всіх рубриках), 

Дім і сад (крім Канцтовари/витратні матеріали; Меблі/Меблі на замовлення; Продукти харчування/напої; Сад/город; Предмети інтер'єру; Будівництво/ремонт; Інструменти; Кімнатні рослини; Садовий інвентар; Господарський інвентар/побутова хімія; Інші товари для дому),

Електроніка (крім Телефони/Аксесуари; Телефони/Сім-карти/тарифи/номери; Телефони/Ремонт/прошивка; Комп'ютери/Сервери; Комп'ютери/Аксесуари; Комп'ютери/Комплектуючі; Комп'ютери/Зовнішні накопичувачі; Комп'ютери/Витратні матеріали; Комп'ютери/Інше; Фото/відео/Аксесуари для фото/відеокамер; Фото/відео/Об'єктиви; Фото/відео/Штативи/моноподи; Фото/відео/Фотоспалахи; ТВ/відеотехніка/Аксесуари для тв/відеотехніки; ТВ/відеотехніка/Супутникове ТБ; ТВ/відеотехніка/Інша тв/відеотехніка; Аудіотехніка/Інша аудіотехніка; Ігри та ігрові приставки/Ігри для приставок; Ігри та ігрові приставки/Ігри для РС; Ігри та ігрові приставки/Аксесуари; Ігри та ігрові приставки/Герої ігор; Ігри та ігрові приставки/Ремонт приставок; Кліматичне обладнання; Аксесуари та комплектуючі),

Мода і стиль (крім Краса/Здоров'я; Подарунки; Одяг/Жіноча білизна/купальники; Одяг/Чоловіча білизна),

Хобі, відпочинок і спорт (CD/DVD/платівки/касети; Квитки; Пошук попутників; Пошук груп/музикантів).

Будь ласка, завантажуйте власні фотографії, для того щоб оголошення успішно пройшло модерацію. Усі фотографії, які не відповідають описаному вище правилу, будуть видалені.

8. Місцезнаходження

Вказуйте населений пункт, який відповідає вашому місцезнаходженню.

Якщо товар знаходиться в іншому населеному пункті, обов'язково додайте цей факт в Опис, наприклад: Я перебуваю в Києві, а авто на продаж зараз в м. Одеса.

Зверніть увагу: у рубриці Нерухомість необхідно вказувати населений пункт місцезнаходження об'єкта нерухомості. 

У рубриці Обмін нерухомості виберіть Місцезнаходження запропонованого об'єкту обміну, при необхідності ви можете вказати бажаний населений пункт угоди в Описі оголошення.

Розміщення дубльованих або схожих за змістом оголошень в одному або різних населених пунктах заборонено. 

9. Контактна особа

Це поле призначене для зазначення вашого імені.

Будь-яка інша контактна інформація (телефон, електронна адреса) у цьому полі заборонена.

10. Електронна адреса

Ваша електронна адреса є логіном користувача для входу в особистий обліковий запис Мій профіль

Одному користувачеві (як юридичній, так і фізичній особі) доступний тільки один обліковий запис. Облікові записи, технічний аналіз яких виявив їх приналежність одному автору, визначаються системою як дубльовані та призупиняються або блокуються автоматично.

Користувачу заборонено передавати / здавати обліковий запис (інформацію, необхідну для доступу до облікового запису) в оренду або продавати третім особам.

11. Телефон

Не забувайте вказати ваш телефон - це підвищить ваші шанси на швидке та успішне укладання угоди.

Пам'ятайте, що надання чужого номера телефону з метою спричинення незручності іншій людині заборонено і призводить до блокування вашого облікового запису без права відновлення.

Телефон необхідно зазначати у відповідному полі. Вказувати ​телефон у заголовку оголошення заборонено.

12. Дубльовані оголошення і повторне розміщення оголошень. Видалення і повторна реєстрація Профілю

Розміщення та/або повторне розміщення (видалення старого та розміщення нового оголошення) дубльованих або схожих за змістом оголошень в одному та/або різних населених пунктах/рубриках заборонено.

Видалення і повторна реєстрація одного і того ж Профілю не допускається.

13. Попит, Пропозиція

Параметр Попит вимкнений в усіх розділах сайту, крім розділу Робота, рубрик: Бюро знахідок, В'язка, Пошук попутників, Пошук гуртів / музикантів. Якщо ви зацікавлені в будь-якому товарі або послузі, рекомендуємо вам скористатися пошуком по сервісу. Ви можете використовувати поле Пошук на головній сторінці сервісу, вводячи необхідні ключові слова, або здійснювати пошук в необхідній рубриці, використовуючи фільтри та/або ключові слова.

14. Оголошення з послугою “OLX доставка”

В оголошенні з послугою “OLX доставка” повинен бути описаний один товар з його вірними параметрами: розмір, тип, колір та інше; вказана правдива ціна за одну одиницю; пропозиція актуальна (якщо товару немає в наявності, будь ласка, деактивуйте оголошення); вказано "Для придбання товару натисніть на кнопку Купити" (замість "Відправлю з післяплатою, Укрпоштою, Інтайм і т.д.", "Відправлю по передоплаті"). З послугою “OLX доставка” ви зможете відправити товар з відділення "Нова Пошта". Покупцеві не потрібно робити передоплату, оскільки гроші при оформленні замовлення блокуються на його карті, а при отриманні - відправляються на карту продавцеві в повному обсязі.

Порушення кожного з перерахованих вище пунктів Правил є підставою для видалення оголошення (як тимчасового - з можливістю редагування, так і остаточного - без права відновлення). 

Систематичні порушення будь-якого з перерахованих вище Правил призводять до блокування облікового запису.

Правила діють для всіх оголошень, незалежно від того, застосовуються до них платні послуги (Легкий старт, Швидкий продаж, Турбо продажа, VIP, ТОП, Підняття, Додаткове розміщення, Пакет розміщень) або ні. Оплачені оголошення також можуть бути відхилені при виявленні порушень.

Відшкодування коштів за платні послуги не здійснюється, якщо послуга вже була надана. Також, початок дії послуги не переноситься на іншу дату/термін, послуга не може бути перенесена на інше оголошення.

Щодо кожного видаленого оголошення користувач отримує автоматичний сервісний лист з описом (загальним або більш конкретним) причини тимчасового або остаточного видалення на електронну адресу, зазначену під час розміщення оголошення. Також текст сервісного повідомлення з причиною видалення оголошення доступний в обліковому записі користувача.

Адміністрація OLX залишає за собою право на зміну та/або оновлення цих Правил у будь-який час.