Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безпечних покупок
Як використовувати послугу OLX Доставка?

Робота: правила публікації

Найменування компанії-роботодавця. Назва компанії, фірми роботодавця - обов'язкова інформація, яку необхідно вказати в описі. Відсутність реальної назви компанії роботодавця буде причиною видалення вашого оголошення.

Правило однієї вакансії. Публікуйте оголошення з описом тільки однієї конкретної вакансії.

Мережевий маркетинг. Оголошення компаній мережевого маркетингу допускаються тільки в розділ Бізнес і Послуги / Мережевий маркетинг.

Опис вакансії. Будь ласка, давайте повний опис вакансії, найменування компанії, перелік виконуваних обов'язків і опис умов праці.

Шукачі до 16 років. Якщо ви шукайте роботу і вам менше ніж 16 років, то в описі оголошення ви повинні вказати інформацію про те, що ваші батьки дають згоду на працевлаштування. Без цієї інформації оголошення буде видалене.

Згідно із ЗУ «Про зайнятість населення», на сервіс допускаються тільки безкоштовні для претендента пропозиції послуг посередників з працевлаштування в Україні. Всі пропозиції від посередників щодо працевлаштування за кордоном повинні мати відповідну ліцензію або наказ Міністерства соціальної політики України. Номер та серія ліцензії або дата та номер наказу обов'язково зазначаються в описі оголошення.

Дублювання однієї вакансії - заборонено. Допускається публікація однієї однакової вакансії від одного користувача в різних містах, районах.

Оголошення про надання послуг (ремонт, няні, перевезення), будь ласка, публікуйте в Розділ Бізнес і Послуги у відповідну рубрику.

Публікуйте оголошення про вакансії за кордоном у відповідній рубриці - Робота за кордоном. Вкажіть інформацію:

  • номер/серію ліцензії або номер/дату наказу Міністерства соціальної політики України;
  • інформацію про те, що вакансія від прямого роботодавця;
  • інформацію про те, що послуга з працевлаштування для кандидата - безкоштовна (якщо Ви представник кадрового/рекрутингового агентства);
  • назву закордонного підприємства;
  • адресу та закордонний номер телефону.