Додати оголошення

Центр підтримки

OLX доставка
Изменения лимитов в рубриках от 05.09.2017

Як оплатити послугу або пакет?

Відеоінструкція: Як замовити платні послуги?

Оплатити послуги можна з особистого рахунку OLX, банківською картою, через Київстар Мобільні Гроші, Приват24, готівкою, за допомогою SMS-повідомлення.

Оплата послуг c особистого рахунку OLX. При замовленні послуги виберіть спосіб оплати З рахунку OLX.ua і натисніть кнопку Оплатити:

Цей спосіб оплати доступний, якщо ви увійшли в обліковий запис Мій Профіль, використовуючи свою електронну адресу та пароль, а також якщо у вас достатньо коштів для оплати обраної послуги. Якщо коштів недостатньо - спобіб буде нелдоступний, вам необхідно поповнити ваш особистий рахунок OLX, після чого ви зможете оплатити послугу.

Оплата послуг банківською картою. Для оплати послуг сервісу банківською картою виберіть спосіб оплати Банківська картка і натисніть кнопку Оплатити:

 

При виборі даного способу оплати ви будете автоматично перенаправлені на платіжну форму процесингового центру Portmone для внесення даних вашої банківської карти.

Всі дані, введені вами на платіжній формі процесингового центру Portmone, повністю захищені відповідно до вимог стандарту безпеки PCI DSS. Сервіс OLX отримує інформацію тільки про створені вами платежі.

У разі, якщо відбулася затримка в обробці замовлення, вам необхідно звернутися в службу підтримки компанії Portmone, використовуючи електронну адресу: support@portmone.com.

 

Оплата послуг через Приват24. Для оплати послуг сервісу через Приват24 виберіть спосіб оплати Приват24 і натисніть кнопку Оплатити:

При виборі даного способу оплати ви будете автоматично перенаправлені на платіжну форму процесингового центру Portmone. Для оплати введіть номер вашого телефону і пароль до облікового запису Приват24.

Оплата готівкою через термінали самообслуговування. При оплаті послуги виберіть спосіб оплати Термінали, відділення банків і натисніть кнопку Оплатити:

При виборі даного способу оплати ви будете автоматично перенаправлені на платіжну форму процесингового центру Єдина каса (W1).

На сторінці платіжного сервісу «Єдина каса» виберіть кнопку W1. Далі введіть електронну адресу або номер телефону. 

Вашій операції буде присвоєно 12-значний номер замовлення, Ви отримаєте SMS-повідомлення (наприклад: Wallet One. Vam vystavlen schet nomer # 344964616268 na summu 28,00 UAH. Instrukciya - посилання на інструкцію) з номером рахунку та інструкцією про оплату.

Знайдіть найближчий термінал самообслуговування і почніть оплату, натиснувши кнопку «Оплата послуг».

Далі знайдіть кнопку сервісу «W1» (в різних терміналах розділи, в яких вона розташовується, можуть називатися по-різному, наприклад: «Електронні гроші» або «Платіжні системи»).

Введіть 12-значний номер замовлення, який ви отримали при замовленні послуги (іноді термінал може запросити номер телефону, але потрібно вводити номер рахунку), і натисніть кнопку «Продовжити».

Внесіть в купюроприймач потрібну суму і комісію терміналу. Простежте, щоб сума до зарахування була не меншою зазначеної. Якщо ви внесете велику суму, здача буде зарахована на ваш рахунок в Єдиному Гаманці.

Візьміть чек і зберігайте його до отримання SMS-повідомлення на свій мобільний телефон.

Оплата послуг c мобільного телефону. У деяких рубриках можна оплатити послуги за допомогою SMS-повідомлення.

При оплаті послуг виберіть спосіб оплати SMS і натисніть кнопку Оплатити:

При виборі даної форми оплати ви будете автоматично перенаправлені на сторінку з інструкцією по відправці SMS-повідомлення для активації обраної вами послуги. 

Надішліть SMS-повідомлення на вказаний в інструкції короткий номер і чекайте повідомлення з підтвердженням про оплату і активації послуги.

Складаючи SMS-повідомлення, робіть це строго по інструкції: оплата за нього буде взята вашим оператором мобільного зв'язку незалежно від результату запиту.

Надсилайте SMS-повідомлення тільки латинськими буквами, без зайвих пробілів і переносів рядка. Переконайтеся, що у вас не стоїть підпис до SMS-повідомленням.