Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Достигнут лимит, не могу опубликовать новое объявление
Компенсация за период обновления сервиса 6.12

Як оплатити послугу або пакет?

Оплатити послуги можна з особистого рахунку OLX, банківською картою, Приват24, за допомогою SMS-повідомлення. (!) На даний момент оплата готівкою через термінали самообслуговування, відділення банків - недоступна.

Оплата послуг c особистого рахунку OLX. При замовленні послуги виберіть спосіб оплати Рахунок OLX.ua і натисніть кнопку Оплатити:

Цей спосіб оплати доступний, якщо ви увійшли в Мій Профіль, використовуючи свою електронну адресу або номер телефону та пароль, а також якщо у вас достатньо коштів для оплати обраної послуги. Якщо коштів недостатньо - спосіб буде недоступний, вам необхідно поповнити ваш особистий рахунок OLX, після чого ви зможете оплатити послугу.

Оплата послуг банківською картою. Для оплати послуг сервісу банківською картою виберіть спосіб оплати Банківська картка і натисніть кнопку Оплатити:

 

При виборі даного способу оплати ви будете автоматично перенаправлені на платіжну форму процесингового центру Portmone для внесення даних вашої банківської карти.

Всі дані, введені вами на платіжній формі процесингового центру Portmone, повністю захищені відповідно до вимог стандарту безпеки PCI DSS. Сервіс OLX отримує інформацію тільки про створені вами платежі.

У разі, якщо відбулася затримка в обробці замовлення, вам необхідно звернутися в службу підтримки компанії Portmone, використовуючи електронну адресу: support@portmone.com.

Оплата послуг через Приват24. Для оплати послуг сервісу через Приват24 виберіть спосіб оплати Приват24 і натисніть кнопку Оплатити:

При виборі даного способу оплати ви будете автоматично перенаправлені на платіжну форму процесингового центру Portmone. Для оплати введіть номер вашого телефону і пароль до облікового запису Приват24.

Оплата послуг c мобільного телефону. У деяких рубриках можна оплатити послуги за допомогою SMS-повідомлення.

При оплаті послуг виберіть спосіб оплати SMS і натисніть кнопку Оплатити:

При виборі даної форми оплати ви будете автоматично перенаправлені на сторінку з інструкцією по відправці SMS-повідомлення для активації обраної вами послуги. 

Надішліть SMS-повідомлення на вказаний в інструкції короткий номер і чекайте повідомлення з підтвердженням про оплату та активації послуги. Складаючи SMS-повідомлення, робіть це за інструкцією: оплата за нього буде взята вашим оператором мобільного зв'язку незалежно від результату запиту.

Надсилайте SMS-повідомлення тільки латинськими літерами, без зайвих пробілів і переносів рядка. Переконайтеся, що у вас не стоїть підпис до SMS-повідомленням.