Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безпечних покупок
Як використовувати послугу OLX Доставка?

Що таке ліміти і пакети розміщень?

З метою підтримки високої якості й актуальності оголошень у більшості рубрик сервісу OLX діють ліміти на розміщення. Завдяки лімітам:

  • значно зменшується кількість дублів;
  • збільшується кількість унікальних пропозицій;
  • пошук необхідного товару для покупця стає швидшим;
  • число неактуальних пропозицій від конкурентів мінімізується.

Ліміт - це безкоштовна кількість розміщень, встановлена для конкретної рубрики. Наприклад: у рубриці Бізнес та послуги безкоштовний ліміт - 1 розміщення. Термін життя розміщення: 30 днів. Якщо розміщення видалено раніше 30 днів, нове на його місце можна опублікувати після завершення терміну 30 днів.

Пакет розміщень - це певна кількість додаткових оголошень, доступних для публікації в конкретній рубриці. Наприклад: якщо ви купуєте пакет з 10 розміщень в рубриці Бізнес та послуги, то отримуєте 10 + 1 (безкоштовний ліміт) = 11 розміщень.

Пакети розміщень призначені для професійних продавців і дозволяють розміщувати більше оголошень у рубриках, у яких встановлений ліміт. Крім цього, вони дозволяють створити свою бізнес-сторінку на OLX з розширеними можливостями.

Термін дії пакета становить 30 днів, тобто протягом цього періоду можна використати пакетні оголошення. При цьому термін дії оголошень не залежить від терміну дії пакета (оголошення розміщується 30 днів з моменту публікації).

Якщо в лімітованих рубриках кількість активних оголошень досягає чи перевищує ліміт, ви побачите повідомлення-підказку:

Натиснувши на кнопку Деталі, вам буде доступний перелік рубрик, у яких ви досягли чи перевищили ліміт. Наприклад:

Щоб замовити пакет, необхідно натиснути відповідну кнопку:

або