Додати оголошення

Центр підтримки

Услуга "OLX доставка"
Что делать при технической неполадке?

Що таке пакети оголошень і ліміти?

З метою підтримки високої якості й актуальності оголошень у більшості рубрик нашого сервісу введені ліміти й платні пакети. Зміни здебільшого стосуються професійних продавців, що мають у наявності велику кількість схожих товарів в одній категорії. Завдяки лімітам:

  • значно зменшується кількість дублів;
  • збільшується кількість унікальних пропозицій;
  • пошук необхідного товару для покупця стає швидшим;
  • продавці можуть ще вигідніше використовувати OLX, оскільки число неактуальних пропозицій від конкурентів мінімізується.

Ліміт - це максимальна безкоштовна кількість оголошень, встановлена для конкретної рубрики. Наприклад: у рубриці Бізнес і послуги безкоштовний ліміт - 1 розміщення. Термін життя розміщення: 30 днів. Якщо розміщення видалено раніше 30 днів, нове на його місце можна опублікувати після завершення терміну 30 днів.

Пакет оголошень - це певна кількість оголошень, доступних для публікації в конкретній рубриці, пакетні оголошення включають у себе оголошення безкоштовного ліміту. Наприклад: якщо ви купуєте пакет з 10 розміщень в рубриці Бізнес і послуги, то отримуєте 10 + 1 (безкоштовний ліміт) = 11 розміщень.

Пакети оголошень призначені для професійних продавців і дозволяють розміщувати більше оголошень у рубриках, у яких встановлений ліміт. Крім цього, вони дозволяють створити свою бізнес-сторінку на OLX з розширеними можливостями.

Якщо в лімітованих рубриках кількість активних оголошень досягає чи перевищує ліміт, ви побачите повідомлення-підказку:

Натиснувши на кнопку Детальніше, вам буде доступний перелік рубрик, у яких ви досягли чи перевищили ліміт. Наприклад:

Щоб замовити пакет, необхідно натиснути відповідну кнопку: