Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Частые вопросы об услуге "OLX доставка"
Лимиты для профессиональных пользователей

Послуга «VIP-оголошення»

Як працює послуга «VIP-оголошення»?

VIP-оголошення знаходяться на головній сторінці OLX, яку переглядають 1 500 000 разів в день. Це кращий спосіб залучити максимальну кількість відгуків і продажів - в 20 разів більше в порівнянні зі звичайними оголошеннями. VIP-оголошення можна замовити на 7 днів.

Послуга «VIP-оголошення» також включена в набір послуг Турбо продаж і діє 7 днів.

На головній сторінці може бути показано максимум 25 VIP-оголошень від тих користувачів, які замовили цю послугу. Система підбирає їх у випадковому порядку при оновленні сторінки таким чином, що всі VIP-оголошення отримують однакову кількість переглядів.

Зверніть увагу: VIP-оголошення відображаються в ротації, а саме: 25 VIP-оголошень вибираються випадковим чином, при оновленні сторінки відображаються інші 25 оголошень і так далі. Якщо ви не бачите своє оголошення серед активних VIP-оголошень в даний момент - це означає, що ваше VIP-оголошення зараз переглядає інший користувач, а при оновленні сторінки VIP-оголошення відображається наступному користувачеві. Всі VIP-оголошення завжди мають рівний шанс бути показаними.

VIP-оголошення також відображається і в загальному списку оголошень рубрики, тобто оголошення доступно до перегляду одночасно в списку VIP-оголошення і в списку Звичайні оголошення. VIP-оголошення показується на головній сторінці протягом замовленого періоду, а оголошення із загального списку буде знаходитися на OLX до кінця терміну публікації.

Як замовити послугу «VIP-оголошення»?

Замовити послугу можна в Мій профіль за допомогою кнопки Рекламувати:

Коли активується і припиняє діяти послуга «VIP-оголошення»?

Послуга «VIP-оголошення» активується автоматично протягом години з моменту підтвердження оплати. Послуга припинить діяти через 7 днів і в той же час, в який оголошення з'явилося на головній сторінці сервісу.

Як замовити послугу «VIP-оголошення» відразу для декількох оголошень?

На головній сторінці можуть перебувати одночасно кілька ваших оголошень. Для цього необхідно замовляти і оплачувати послугу для кожного оголошення окремо.

Чи можна замовляти інші послуги для VIP-оголошення?

Для VIP-оголошення можна замовити будь-яку іншу послугу: Топ-оголошення, 7 підняттів в гору списку або набори послуг. Всі послуги можуть діяти одночасно для одного оголошення.

Чи впливає редагування на відображення VIP-оголошень?

Деякі оголошення проходять повторну перевірку після редагування. При цьому вони будуть доступні на сервісі тільки після модерації, яка займає деякий час.

Як перемістити VIP-оголошення в іншу рубрику? 

В оплаченому оголошенні редагування рубрики недоступно. При розміщенні оголошень, будь ласка, правильно обирайте рубрику. Якщо ви навмисно або помилково розмістили оголошення в невірну рубрику, то, відповідно до Умов використання, оголошення може бути відхилено або перенесено в коректну рубрику.

Чи можна розмістити однакові VIP-оголошення в різних рубриках?

Згідно з Правилами OLX, не допускається публікація оголошень в рубриках, які не відповідають темі оголошення, а також повторна публікація однакових оголошень.