Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безпечних покупок
Як використовувати послугу OLX Доставка?

Послуга «VIP-оголошення»

Як працює послуга «VIP-оголошення»?

VIP-оголошення знаходяться на головній сторінці OLX, яку переглядають 1 500 000 разів в день. Це кращий спосіб залучити максимальну кількість відгуків і продажів - у 20 разів більше в порівнянні зі звичайними оголошеннями. VIP-оголошення можна замовити на 7 днів.

Послуга «VIP-оголошення» також включена в набір послуг Турбо продаж і діє 7 днів.

На головній сторінці може бути показано максимум 25 VIP-оголошень від тих користувачів, які замовили цю послугу. Система підбирає їх у випадковому порядку при оновленні сторінки таким чином, що всі VIP-оголошення отримують однакову кількість переглядів.

Зверніть увагу: VIP-оголошення відображаються в ротації, а саме: 25 VIP-оголошень вибираються випадковим чином, при оновленні сторінки відображаються інші 25 оголошень і так далі. Якщо ви не бачите своє оголошення серед активних VIP-оголошень в даний момент - це означає, що ваше VIP-оголошення зараз переглядає інший користувач, а при оновленні сторінки VIP-оголошення відображається наступному користувачеві. Всі VIP-оголошення завжди мають рівний шанс бути показаними.

VIP-оголошення також відображається і в загальному списку оголошень рубрики, тобто оголошення доступно до перегляду одночасно в списку VIP-оголошення і в списку Звичайні оголошення. VIP-оголошення показується на головній сторінці протягом замовленого періоду, а оголошення із загального списку буде знаходитися на OLX до кінця терміну публікації.

Як замовити послугу «VIP-оголошення»?

Замовити послугу можна в Мій профіль за допомогою кнопки Рекламувати:

Коли активується і припиняє діяти послуга «VIP-оголошення»?

Послуга «VIP-оголошення» активується автоматично протягом години з моменту підтвердження оплати. Послуга припинить діяти через 7 днів в той самий час, в який оголошення з'явилося на головній сторінці сервісу.

Як замовити послугу «VIP-оголошення» відразу для декількох оголошень?

На головній сторінці можуть перебувати одночасно кілька ваших оголошень. Для цього необхідно замовляти та оплачувати послугу для кожного оголошення окремо.

Чи можна замовляти інші послуги для VIP-оголошення?

Для VIP-оголошення можна замовити будь-яку іншу послугу: Топ-оголошення, 7 підняттів в гору списку або набори послуг. Всі послуги можуть діяти одночасно для одного оголошення.

Чи впливає редагування на відображення VIP-оголошень?

Деякі оголошення проходять повторну перевірку після редагування. При цьому вони будуть доступні на сервісі тільки після модерації, яка займає деякий час.

Як перемістити VIP-оголошення в іншу рубрику? 

В оплаченому оголошенні редагування рубрики недоступно. При розміщенні оголошень, будь ласка, правильно обирайте рубрику. Якщо ви навмисно або помилково розмістили оголошення в невірну рубрику, то, відповідно до Умов використання, оголошення може бути відхилено або перенесено в коректну рубрику.

Чи можна розмістити однакові VIP-оголошення в різних рубриках?

Згідно з Правилами OLX, не допускається публікація оголошень в рубриках, які не відповідають темі оголошення, а також повторна публікація однакових оголошень.