Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Достигнут лимит, не могу опубликовать новое
Технические работы Portmone

Вимоги до фото

Розмір та кількість.

Максимально дозволений розмір фото становить 5 МБ, розмір 2000x2000 пікселів - з такими параметрами фото виглядатиме найкращим чином. Максимальна кількість фотографій: 8, 10 (для розділу Транспорт) та 12 (для розділу Нерухомість).

Переваги.

Обов'язково додавайте фотографії до вашого оголошення. Клієнт, який бачить якісне, чітке зображення товару, набагато більше зацікавиться вашою пропозицією, ніж аналогічною без фото.

Відповідність опису.

Фото, яке демонструє товар/послугу, має відповідати заголовку та опису оголошення. На фото має бути зображений тільки пропонований об'єкт (товар, предмет, домашній улюбленець тощо).

Заборонені фото:

  • поганої якості, на яких зображуваний предмет невиразний або спотворений;
  • у вигляді колажу (в розділі Нерухомість);
  • з QR-кодом;
  • з Лого і посиланням на конкуруючі сервіси.

Обмеження для стокових фото.

Додавайте лише власні фотографії. Всі стокові фотографії, скопійовані з Інтернету або відскановані з каталогів, тобто такі, що не стосуються реальної одиниці товару, яка продається, не допускаються для оголошень з параметром Приватна особа в розділах:

  • Дитячий світ (у всіх рубриках);
  • Транспорт (крім рубрики Запчастини для транспорту);
  • Дім і сад (крім Канцтовари/витратні матеріали; Меблі/Меблі на замовлення; Продукти харчування/напої; Предмети інтер'єру; Будівництво/ремонт; Інструменти; Кімнатні рослини; Сад/город; Садовий інвентар; Господарський інвентар/побутова хімія; Інші товари для дому);
  • Електроніка (крім Телефони/Аксесуари; Телефони/Сім-карти/тарифи/номери; Телефони/Ремонт/прошивка; Комп'ютери/Сервери; Комп'ютери/Аксесуари; Комп'ютери/Комплектуючі; Комп'ютери/Зовнішні накопичувачі; Комп'ютери/Витратні матеріали; Комп'ютери/Інше; Фото/відео/Аксесуари для фото/відеокамер; Фото/відео/Об'єктиви; Фото/відео/Штативи/моноподи; Фото/відео/Фотоспалахи; ТВ/відеотехніка/Аксесуари для тв/відеотехніки; ТВ/відеотехніка/Супутникове ТБ; ТВ/відеотехніка/Інша тв/відеотехніка; Аудіотехніка/Інша аудіотехніка; Ігри та ігрові приставки/Ігри для приставок; Ігри та ігрові приставки/Ігри для РС; Ігри та ігрові приставки/Аксесуари; Ігри та ігрові приставки/Герої ігор; Ігри та ігрові приставки/Ремонт приставок; Кліматичне обладнання; Аксесуари та комплектуючі);
  • Мода і стиль (крім Краса/Здоров'я; Подарунки; Одяг/Жіноча білизна/купальники; Одяг/Чоловіча білизна);
  • Хобі, відпочинок і спорт (крім CD/DVD/платівки/касети; Квитки; Пошук попутників; Пошук груп/музикантів).

Будь ласка, завантажуйте власні фотографії, для того щоб оголошення успішно пройшло модерацію. Усі фотографії, які не відповідають вищеописаним вимогам, підлягають видаленню.