Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безпечних покупок
Як використовувати послугу OLX Доставка?

Чому моє оголошення видалено?

Нам насправді дуже шкода, що іноді доводиться відхиляти ваші оголошення. Однак правила є правила, і їх потрібно дотримуватись. Якщо правила були порушені, оголошення буде відправлене вам на редагування або видалене назавжди.

То як же дізнатись, чому оголошення видалено?

По-перше, при відхиленні оголошення на вказану вами електронну пошту прийде сервісне повідомлення з причиною відхилення.
(!) Відповідно, якщо ваше оголошення відхилили, спершу перевірте пошту. Якщо повідомлення немає у вхідних, зазирніть у папку Спам - цілком можливо, що воно потрапило туди.

По-друге, ви самі можете дізнатись причину, зайшовши в Мій профіль, у вкладку Видалені, і натиснувши на кнопку Дізнатись більше:

Які ж основні причини видалення оголошень?

Порушене правило одного товару
Декілька товарів / послуг в одному оголошенні - це неефективно. Поставте себе на місце покупців / клієнтів: вони завжди шукають конкретну пропозицію, а якщо їх в одному оголошенні декілька, це знижує його шанси бути знайденим при пошуку.
Детальніше: Правило одного товару

Оголошення дублюється, повторюється
Унікальне оголошення - значить ефективне оголошення. Дублі не допомагають продати або отримати клієнтів швидше, а зовсім навпаки. Тому дубльовані оголошення відхиляються автоматично або за скаргами інших користувачів. Детальніше: Правило унікального оголошення

Товар чи послуга у списку заборонених на OLX
Існує список предметів (товарів, об’єктів), послуг і пропозицій, які не допускаються до розміщення на OLX. Чому? Тому що вони:

  • порушують чинне законодавство
    або
  • вимагають додаткових умов, ліцензій, патентів
    та / або
  • не узгоджуються з політикою сервісу та є небажаним контентом.

Повний перелік заборонених товарів і послуг ви знайдете тут

Порушені правила послуги OLX Доставка
Ваше оголошення може бути видалене з причини порушення Правил послуги OLX Доставка. Ознайомитися з ними ви можете тут.

Некоректна, нереальна, умовна ціна
1 грн., 111 грн., 222 грн… - такі ціни викликають підозру, правда? Ми переконані: ціна, вказана в оголошенні, має бути реальною, правдоподібною й не умовною. Пропозиції з некоректною ціною відхиляються в процесі модерації або за скаргами інших користувачів.
Детальніше: Правило зазначення ціни

Попит
У вашому розпорядженні - мільйони пропозицій на OLX. У нас можна знайти практично все. Тому ми не приймаємо оголошення про попит (наприклад, Куплю автомобіль).
Це правило діє у всіх розділах, крім розділу Робота, рубрик Шукаю компаньйона, Бюро знахідок, В’язка, Пошук попутників, Пошук гуртів / музикантів. Якщо ви хочете придбати товар або знайти послугу, скористайтесь пошуком по сервісу. Детальніше: Чому видалено оголошення про попит

Не вказаний роботодавець в вакансії
Ми за чесну працю і справедливу винагороду за неї, тому до пропозицій у розділі Робота є вимога обов’язково вказувати компанію-роботодавця, бажано з адресою місцезнаходження або посиланням на сайт. Якщо цієї інформації немає, оголошення відправляється на додаткове редагування авторові.

За скаргою
У кожному оголошенні є кнопка Скарга для тих випадків, коли оголошення порушує Правила OLX або є небажаним на OLX. Всі скарги проходять перевірку, після якої оголошення може бути видалено або відправлено на додаткове редагування авторові. Як цього уникнути? Будьте чесними, дотримуйтесь правил, і з вами такого точно не станеться!

Посилання на інші сервіси оголошень
Згідно з Правилами OLX додавання посилань на інші сервіси оголошень в опис або фото не допускається. Оголошення з таким посиланням буде відправлене на редагування.

Неактуально
Якщо оголошення вже не актуальне (наприклад, ви вже продали товар), та досі активне на OLX, до Адміністрації може надійти скарга, за якою оголошення деактивується.

Некоректно заповнене поле Населений пункт
Правила OLX (п. 8) наголошують, що при публікації оголошення необхідно вибирати населений пункт, де знаходиться ваш товар. У розділі Нерухомість правильно вказувати населений пункт місцезнаходження об’єкта. У випадку некоректного заповнення цього параметра оголошення буде відправлено на редагування.