Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Достигнут лимит, не могу опубликовать новое
Не обновляется приложение?

Чому заблокований Мій профіль?

Профіль може бути заблокований з декількох причин:

Дублювання профілів

Згідно з Правилами публікації оголошень (п. 10), одному користувачеві (як юридичній, так і фізичній особі) доступний тільки один обліковий запис, верифікований на особистий номер телефону (крім OLX-магазинів з унікальними оголошеннями). Родичам / членам сім'ї також необхідно використовувати один профіль для публікації оголошень з унікальним товаром / послугою.

Облікові записи, технічний аналіз яких виявив їх належність до одного автора, визначаються системою як дубльовані й призупиняються або блокуються автоматично.

Для професійних користувачів, компаній (фірм, ПП, їх представників) допускається тільки один обліковий запис із контактними даними компанії.

Оголошення в призупиненому обліковому записі активні та доступні для перегляду на OLX до закінчення терміну їх публікації.

Якщо при вході в профіль ви бачите повідомлення: Ваш обліковий запис заблоковано - це означає, що вхід в обліковий запис недоступний через блокування. Раніше опубліковані оголошення неактивні та недоступні для перегляду на сервісі.