Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Достигнут лимит, не могу опубликовать новое
Правила услуги "OLX доставка"

Як подати оголошення?

Публікувати оголошення на OLX легко і швидко! Для цього просто увійдіть в Мій профіль і натисніть кнопку Додати оголошення в правому верхньому кутку:

На сторінці публікації оголошення заповніть такі поля:

Заголовок повинен містити назву вашого товару або послуги, бути лаконічним, зрозумілим, грамотним і привабливим.

Виберіть розділ і рубрику, що відповідають вашому оголошенню - так ваше оголошення отримає найбільшу кількість відгуків. Ви можете заздалегідь дізнатись, в яку рубрику подати оголошення. Для цього скористайтесь пошуком оголошень, подібних до вашого, та опублікуйте своє в тій самій рубриці.

Вкажіть ціну - це поле обов'язкове! Якщо ви готові до перегляду вказаної ціни, виберіть параметр Договірна, якщо маєте намір обміняти товар - Обмін, а якщо ви готові подарувати товар, виберіть параметр Безкоштовно. Вказуйте реальну ціну, умовна і нереальна ціна (1 грн., 22222 грн. і т.п.) не допускається. Для оголошень у розділі Робота вкажіть параметр Зарплата від ... до ...

Виберіть параметр Приватна особа, якщо ви продаєте свої власні речі, предмети, об'єкти, або параметр Бізнес, якщо ви представляєте агентство, інтернет-магазин, компанію, приватний бізнес і пропонуєте товари або послуги з метою отримання прибутку, займаєтесь продажем або наданням послуг професійно. 

Зверніть увагу: Приватна особа на сервісі OLX - це користувач, який продає свою особисту річ чи предмет (дуже часто - це вже непотрібна річ, яка більше не використовується) або власний об'єкт нерухомості, при цьому не маючи на меті отримання постійного прибутку від продажу.

Бізнес-користувач користувач - це користувач, який продає товари або свої речі з метою отримання прибутку, він займається продажем професійно, під замовлення як представник компанії будь-якого рівня, так і індивідуально.

Додайте опис пропонованого вами товару / послуги / пропозиції / вакансії. Опис повинен бути грамотним, детальним, повним і правдивим - це дозволить швидше продати товар і уникнути додаткових питань з боку потенційних покупців або клієнтів. Як створити привабливий текст оголошення, читайте тут.

Обов'язково додайте фотографії. Оголошення з якісними фотографіями отримують в середньому в 3-5 разів більше відгуків, ніж без фото. Ви можете додати максимум 8-12 фотографій у форматі jpg, gif, png, не більше 5 Мбайт і 2000x2000 px. Детальну інформацію про додавання фотографій можна знайти тут.

Послуга "OLX доставка" включена автоматично для товарних рубрик. Якщо ви не хочете продавати товар з доставкою - зніміть галочку.

Вкажіть місцезнаходження: населений пункт і район вашого місцезнаходження - це допоможе покупцеві / клієнту зорієнтуватися, де ви знаходитесь. Якщо ви публікуєте оголошення про об'єкт нерухомості, необхідно вказати місцезнаходження самого об'єкта.

Вкажіть ваш номер телефону для того, щоб потенційний покупець або клієнт зв'язався з вами як можна швидше.

Для завершення розміщення натисніть кнопку Далі

Після чого ви отримаєте лист про активацію оголошення на вказану вами електронну адресу.