Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безпечних покупок
Як використовувати послугу OLX Доставка?

Сайти-двійники OLX

Будь ласка, пам'ятайте, що перегляд оголошень, а також реєстрація на OLX абсолютно безкоштовні. Якщо при відкритті OLX вам пропонують ввести номер телефону для отримання коду авторизації, ні в якому разі не робіть цього. Ще раз перевірте адресу сайту - швидше за все в ній є помилки.

Суть цієї шахрайської схеми: шахраї реєструють домен зі схожою з OLX назвою (відмінність може бути в єдиному знаку в назві), при цьому сайт-дублер виглядає точно так само, як OLX. Коли ви заходите на нього, з'являється віконце з вимогою ввести номер телефону для отримання коду доступу. Введенням коду доступу ви даєте свою згоду на підключення SMS-підписки. Як правило, після цього з рахунку списується певна сума, а SMS-підписку не вдається скасувати. Також у такий спосіб шахраї можуть заволодіти доступом до вашого Профілю.

Якщо ви стали жертвою подібних шахраїв, вам необхідно звернутися до вашого оператора мобільного зв'язку, щоб залагодити проблему, а також повідомити нам назву сайту-двійника для прийняття всіх можливих заходів з блокування шахрайського ресурсу.

 Детальніше стосовно верифікації Профілю OLX можна дізнатися за посиланням.