Додати оголошення

Центр підтримки

Услуга "OLX доставка"
Что делать при технической неполадке?

Як повідомити про порушення?

Щодня на OLX публікується понад 100 тисяч оголошень. З метою підтримки високої якості оголошень, для кожного користувача доступна кнопка Скарга на сторінці оголошення. Адміністрація розглядає кожну скаргу і вживає заходів, відповідно до Правил та Умов сервісу.Існує шість типів повідомлень про порушення:

  1. Спам: оголошення небажаного змісту, яке дублює або повторює зміст раніше розміщеного оголошення.
  2. Неправильна рубрика: оголошення розміщено в невідповідному розділі, рубриці, місті.
  3. Заборонений товар / послуга: товар або послуга, які пропонуються в оголошенні, відносяться до Списку заборонених товарів і послуг.
  4. Оголошення не актуальне: оголошення більше не актуальне, застаріло (товар по оголошенню проданий).
  5. Агентство в рубриці від приватних осіб: оголошення від агентств і представників бізнесу під виглядом приватної особи.
  6. Шахрай: ви зіштовхнулися з недобросовісним автором оголошення.

Якщо ви хочете повідомити про шахрайство або порушення ваших авторських прав (на фотографію, торговельну марку, текст і т.д.), зв'яжіться, будь ласка, з Адміністрацією OLX за допомогою кнопки:

 

У листі до адміністрації надавайте, будь ласка, повне підтвердження шахрайських дій користувача (а саме: сканкопію або фото чека, рахунка з координатами, телефоном та іншими даними шахрая), подробиці вашої угоди, листування. Ця інформація допоможе нам запобігти подальшим неправомірним діям шахрая і, таким чином, підвищити безпеку сервісу.