Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безпечних покупок
Як використовувати послугу OLX Доставка?

Як продавати безпечно

Кожен день на OLX публікуються тисячі приватних оголошень, адже наш сервіс - це найзручніша та доступна платформа для здійснення швидких продажів / покупок, а також надання послуг за допомогою Інтернет. Щоб це було безпечно, необхідно дотримуватися деяких правил.

Опис товару.

Детально опишіть свій товар, повідомте в оголошенні про всі його потертості та несправності потенційному покупцеві. Це убезпечить вас від претензій з його боку після продажу.

Оплата і доставка.

Для здійснення продажу швидко і безпечно на сервісі є послуга "OLX доставка", завдяки якій, ви зможете придбати товар з доставкою в відділення "Нова Пошта" легко і надійно.

Зручна форма оплати та можливість пересилки товару заощадять час і збільшать ймовірність здійснення успішної операції. Виберіть найпростіший спосіб оплати - готівкою. Якщо товар занадто дорогий (наприклад, автомобіль), ви можете попросити оплату банківським переказом і запропонувати квитанцію про оплату. В цьому випадку вам варто бути присутнім в банку разом з покупцем і простежити, щоб оплата була успішно здійснена.

Ми рекомендуємо здійснювати угоду в вашому місті при особистій зустрічі. В цьому випадку ви зможете на місці отримати оплату за свій товар. Якщо покупцеві необхідна доставка, то найбільш безпечною для учасників угоди буде відправка товару «післяплатою», рекомендованим листом / посилкою або за допомогою кур'єра. Акуратно упакуйте посилку, щоб уникнути пошкодження товару під час транспортування. Уважно вказуйте на посилці адресу та іншу контактну інформацію одержувача. Трапляється, що покупець не забирає посилку саме через некоректно зазначену адресу одержувача.

Рекомендуємо вам не відправляти товар за кордон. Пам'ятайте про те, що в разі обману з боку покупця неможливо буде довести факт шахрайства і повернути гроші.

Особисті дані.

Не давайте занадто багато інформації про себе. Пам'ятайте, що ви зустрічаєтеся тільки для того, щоб здійснити угоду. Якщо немає потреби, не розкривайте свого імені, адреси, не повідомляйте свої логіни та паролі.

При використанні для інтернет-торгівлі банківських карт варто оформити одну карту спеціально для таких операцій. Ні в якому разі не розголошуйте ідентифікаційні дані банківських карт. Для оплати повідомте покупцеві тільки номер карти - 16 цифр на лицьовій стороні. Цього достатньо для платежу.

Увага! Остерігайтеся шахраїв! Шахрай може передзвонити вам і попросити вказати більше даних (термін дії карти, секретні коди зі зворотного боку, дівоче прізвище матері, паролі з sms) - Бережіть такі дані. Іноді шахраї представляються в дзвінку співробітниками банку або Службою безпеки. Не розмовляйте з такими людьми. Банк ніколи не дзвонить клієнтам з подібними питаннями. Не розголошуйте особисті дані своїх онлайн-гаманців і, тим більше, не відправляйте копії ваших документів - дана інформація цікавить зловмисників в першу чергу.