Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безпечних покупок
Як використовувати послугу OLX Доставка?

Умови користування

Правила та Умови сервісу застосовуються до всіх оплачених оголошень. Якщо оголошення порушує Правила публікації та / або пропонований товар / послуга знаходиться у списку Товарів та послуг заборонених до публікації, а також, якщо за оцінкою адміністрації та / або користувачів OLX, його зміст недоречний, воно буде відправлене на допрацювання або видалене. При цьому, якщо оголошення було видалене модератором, воно не може бути відновлене, послуга не переноситься на інше оголошення, повернення коштів за послугу здійснюється в Мій профіль автоматично. Якщо платне оголошення проходить перевірку системою, у цей момент воно недоступне на сервісі деякий час. Повернення коштів за невикористаний час розміщення, на час перевірки модератором, не здійснюється.

Якщо оголошення деактивоване помилково або термін публікації оголошення закінчився, його можна відновити з вкладки Неактивні. Дія оплаченої послуги при цьому зберігається, але її термін не продовжується. Повернення коштів, за період поки оголошення було неактивне, не здійснюється.

Якщо оголошення розміщене в невірній рубриці, воно переноситься в коректну рубрику або видаляється. При цьому повернення коштів здійснюється в Мій профіль автоматично.