Додати оголошення

Центр підтримки

Услуга "OLX доставка"
Что делать при технической неполадке?

Умови користування

1. Правила і Умови сервісу застосовуються до всіх оплачених оголошень. Якщо оголошення порушує Правила публікації оголошень та / або пропонований товар / послуга знаходиться у Списку заборонених товарів, послуг і пропозицій, а також, якщо за оцінкою адміністрації та / або користувачів OLX, його зміст недоречний, воно буде відправлене на допрацювання або видалене. При цьому, якщо оголошення було видалене модератором, воно не може бути відновлене, послуга не переноситься на інше оголошення, повернення коштів за послугу здійснюється в обліковий запис Мій профіль автоматично. Якщо платне оголошення проходить перевірку системою, у цей момент воно недоступне на сервісі деякий час. Повернення коштів за невикористаний час розміщення на час перевірки модератором не здійснюється.

2. Якщо оголошення деактивовано помилково, ви можете його відновити зі списку Неактивні, дія оплаченої послуги при цьому зберігається.

3. Якщо оголошення розміщене в невірній рубриці, воно переноситься в коректну рубрику або видаляється. При цьому повернення коштів здійснюється в обліковий запис Мій профіль автоматично.

4. Складаючи SMS-повідомлення для оплати послуги, робіть це згідно з інструкцією. Якщо ви вислали невірне SMS-повідомлення, то оплата за нього буде взята вашим оператором мобільного зв'язку незалежно від результату запиту. Послуга в разі неправильного запиту не активується, повернення коштів за послугу не здійснюється.