Додати оголошення

Центр підтримки

Услуга "OLX доставка"
Что делать при технической неполадке?

Повернення коштів

 

Повернення грошових коштів за послуги здійснюється в особистий Профіль в наступних випадках:

1. Автоматично функціональною системою сервісу за кожне віддалене оголошення при модерації (крім оголошень, які можливо виправити після видалення), якщо оголошення оплачено (Легкий старт, Швидка продаж, Турбо продаж, VIP, Топ-оголошення). Повернення грошових коштів здійснюється за ті дні, коли послуга не надавалася. Повернення проводиться на Бонусний рахунок OLX. Термін дії бонусних коштів 30 днів.

2. Через технічні неполадки повернення грошових коштів здійснюється після надання користувачем доказів оплати в письмовому вигляді через форму зворотного зв'язку. В такому випадку повернення грошових коштів відображається в Мій профіль, дані кошти можна використовувати в майбутньому.

3. При оплаті послуг з заблокованих облікових записів, які були продубльовані користувачем в порушення Правил. Таке повернення здійснюється виключно за зверненням користувача, а кошти повертаються на його Бонусний рахунок активного Профілю з можливістю їх використання протягом 30 днів.

4. При помилковою оплаті пакета (для невірної рубрики або кілька пакетів для однієї рубрики). У цьому випадку повернення здійснюється на рахунок Повернення, якщо розміщення не були використані, термін дії пакета не закінчився. Ви можете використовувати ці кошти в подальшому.

Повернення не здійснюється, якщо:

1. Кошти були сплачені за рекламування оголошень про заборонені товари, послуги, пропозиції, перелік яких зазначений за посиланням

2. При систематичних (два і більше разів) порушення Умов та Правил сервісу.