Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Частые вопросы об услуге "OLX доставка"
Лимиты для профессиональных пользователей

Приклади SMS-повідомлень для оплати послуг

Складаючи SMS-повідомлення, суворо дотримуйтесь інструкції - адже оплата за нього буде взята вашим оператором мобільного зв'язку незалежно від результату запиту. OLX використовує такі короткі номери, на які потрібно відправити SMS-повідомлення для оплати послуг:

2914, 5639, 6783, 6915, 6925, 576

А також такі префікси для SMS-повідомлень:

FAST, JUMP, MARK, VTOP

Приклади SMS-повідомлень для оплати послуг (********* - номер оголошення):

FAST ********* на короткий номер 2914

JUMP ********* на короткий номер 2914

MARK ********* на короткий номер 2914

VTOP ********* на короткий номер 6915

Зверніть увагу: формат повідомлення повинен бути ідентичним наведеному вище. Наприклад, пробіл між префіксом і номером оголошення - обов'язковий, префікс повинен бути написаний тільки буквами латинського алфавіту.

Після оплати послуги ви отримаєте автоматичне SMS-повідомлення з підтвердженням активації послуги або повідомлення про помилку. Якщо після отримання підтвердження ви не бачите своє оголошення на сервісі, оновіть кеш (тимчасову пам'ять) свого браузера натисканням клавіші F5.

OLX не надсилає SMS-повідомлень, що вимагають відповіді. Якщо ви отримаєте SMS від абонента, що представляється співробітником OLX, із проханням щось підтвердити або з будь-якими іншими пропозиціями (наприклад, скористатися платними послугами), це означає, що воно надіслано шахраєм.