Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безпечних покупок
Як використовувати послугу OLX Доставка?

Інформація про ліміти та пакети

Що означає ліміт?

Ліміт - це обмеження, яке вводиться на кількість безкоштовних оголошень у розділі від одного користувача.

Для кого діють ліміти?

Ліміти діють для всіх користувачів OLX - як для Приватних осіб (власників), так і для професійних користувачів (агентств, компаній).

Скільки оголошень можна публікувати безкоштовно?

Для Приватних осіб (власників) є можливість опублікувати 1 безкоштовне оголошення в розділі Нерухомість на 30 днів. Якщо ви видалите оголошення раніше 30 днів, то нове на його місце можна буде розмістити тільки після завершення 30 днів.
Для Бізнес користувачів (агентств, компаній, ріелторів) публікація безкоштовних оголошень не можлива.

Навіщо був введений ліміт?

Введення лімітів оголошень дозволяє значно поліпшити якість оголошень і підвищити ефективність їх розміщення, залишити тільки актуальні пропозиції й повністю усунути дублі на сервісі OLX. При цьому:

 • OLX - єдиний сервіс оголошень у країні, який постійно рекламується на ТБ та інших ресурсах, щоб підтримати ваш бізнес;
 • на OLX ви отримаєте найбільшу кількість дзвінків завдяки аудиторії, яка сумарно перевищує аудиторію всіх інших сайтів про нерухомість.

Я - Приватна особа й розміщую оголошення про свої об'єкти. Чому я можу опублікувати лише одне безкоштовне оголошення, а наступні вже платні?

Деякі ріелтори публікують свої оголошення під виглядом Приватних осіб, що негативно позначається на ефективності показів оголошень від власників. Якщо ви продаєте / здаєте більш, ніж один власний об'єкт нерухомості, ви можете придбати кожне наступне оголошення поштучно, що є дешевше, ніж покупка пакета розміщень.
При цьому на OLX ви отримаєте найбільшу кількість дзвінків завдяки аудиторії, яка сумарно перевищує аудиторію всіх інших сайтів про нерухомість.

Що робити, якщо мені потрібно опублікувати ще одне оголошення, крім безкоштовного?

Ви можете придбати додаткове розміщення необмежену кількість разів.
Інформація про вартість додаткових розміщень і пакетних пропозицій розміщення оголошень.

Чому саме такі ціни на додаткові розміщення і пакети?

Для визначення вартості додаткового розміщення або пакета розміщень використовувався спеціально розрахований коефіцієнт, величина якого залежить від багатьох показників: популярність рубрики, кількість оголошень і відвідувань рубрики. Для розрахунку коефіцієнта використовувався аналогічний досвід сервісів OLX в інших країнах, з урахуванням локальних особливостей українського ринку. Число наших відвідувачів неухильно зростає, і зі зменшенням обсягу безкоштовних пропозицій на кожне оголошення в платних пакетах припадатиме ще більше число дзвінків. Причина - обмеження конкуренції від тих, хто не готовий інвестувати у свій бізнес. Ця модель відмінно працює і в інших розділах OLX. Ми не конкуруємо ціною з іншими майданчиками нерухомості. Ми конкуруємо числом дзвінків, які ви отримаєте від кожного розміщеного оголошення.

Скільки часу діє пакет?

Термін дії пакета становить 30 днів, тобто протягом цього періоду можна використати пакетні оголошення. При цьому термін дії оголошень не залежить від терміну дії пакета (оголошення розміщується 30 днів з моменту публікації).

Якщо мені не підходять запропоновані пакети, я можу обрати іншу кількість розміщень?

До цього моменту, ґрунтуючись на ваших побажаннях, існує широкий вибір пакетів. Можна купувати кілька пакетів і додаткові розміщення.

Як можна оплатити послугу додаткового розміщення або пакета розміщень?

Оплатити додаткові розміщення або пакети можна так само, як і будь-які інші платні послуги сервісу OLX: за допомогою вашого рахунку OLX або банківської картки.

Якщо мені не підходить кількість розміщень у пакетах, я можу збільшити або зменшити цю кількість?

Пакети включають фіксовану кількість розміщень. Оплачуючи пакет, ви отримуєте конкретну кількість розміщень. Самостійно змінити їх число неможливо.

Можна придбати відразу кілька пакетів?

Так, можна. Також, можливо придбати розміщення поштучно.

Що трапиться з оголошеннями, коли термін дії пакета закінчиться?

Після завершення дії пакета оголошення будуть активні 30 днів, оскільки термін публікації оголошення не залежить від терміну дії пакета.

Що дає купівля пакета в розділі Нерухомість агентам нерухомості та компаніям?

 • найбільшу кількість дзвінків і звернень від потенційних клієнтів завдяки аудиторії OLX, яка сумарно перевищує аудиторію всіх інших сайтів про нерухомість;
 • персональну сторінку з унікальним URL, контактами, лого й усіма оголошеннями;
 • новий, більш зручний функціонал, над яким команда OLX працює вже зараз;
 • рекламну підтримку: OLX - єдиний сервіс оголошень у країні, який постійно рекламується на ТБ та інших медіа, щоб підтримати ваш бізнес;
 • постійну підтримку від менеджерів OLX, які дадуть відповідь на всі запитання й порадять, як презентувати свій об'єкт кращим чином.

Що отримують користувачі, які шукають нерухомість на OLX?

 • менше пропозицій від нечесних конкурентів: тільки найякісніші та актуальні оголошення від реальних власників і тих, хто займається бізнесом професійно;
 • більше унікальних пропозицій;
 • більш ефективний пошук об'єкта нерухомості;
 • більше довіри між покупцями та продавцями.