Додати оголошення

Центр підтримки

Услуга "OLX доставка"
Что делать при технической неполадке?

Ліміти й пакети в розділі Нерухомість

Що означає ліміт на публікацію оголошень в розділі Нерухомість? Ліміт - це обмеження, яке вводиться на кількість безкоштовних оголошень у розділі від одного користувача.

Скільки оголошень можна публікувати безкоштовно? Безкоштовно в розділі Нерухомість можна опублікувати одне оголошення.

Для кого діють ліміти? Ліміти діють для всіх користувачів OLX - як для приватних осіб (власників), так і для професійних користувачів (агентств, компаній).

Навіщо був введений ліміт? Ми залишаємо можливість публікувати тільки одне безкоштовне оголошення в розділі Нерухомість, щоб значно поліпшити якість оголошень і підвищити ефективність їх розміщення, залишити тільки актуальні пропозиції й повністю усунути дублі на сервісі OLX. При цьому:

 • OLX - єдиний сервіс оголошень у країні, який постійно рекламується на ТБ та інших ресурсах, щоб підтримати ваш бізнес
 • на OLX Ви отримаєте найбільшу кількість дзвінків завдяки аудиторії, яка сумарно перевищує аудиторію всіх інших сайтів про нерухомість


Я - приватна особа й розміщую оголошення про свої об'єкти. Чому я можу опублікувати лише одне безкоштовне оголошення, а наступні вже платні? Деякі ріелтори публікують свої оголошення під виглядом приватних осіб, що негативно позначається на ефективності показів оголошень від власників. Якщо Ви продаєте / здаєте більш, ніж один власний об'єкт нерухомості, Ви можете придбати кожне наступне оголошення поштучно, що є дешевше, ніж покупка пакета оголошень.

При цьому на OLX Ви отримаєте найбільшу кількість дзвінків завдяки аудиторії, яка сумарно перевищує аудиторію всіх інших сайтів про нерухомість.

Що робити, якщо мені потрібно опублікувати ще одне оголошення, крім безкоштовного? Якщо Ви приватна особа (власник об'єкта нерухомості) і у вас виникла необхідність публікації додаткового оголошення, ви можете придбати його. Вартість одного додаткового оголошення становить 99 грн. Якщо Ви професійний користувач (представник компанії, агентства), Вам доступна можливість придбання пакета.

Чому саме такі ціни на додаткові оголошення і пакети? Для визначення вартості додаткового оголошення чи пакета оголошень використовувався спеціально розрахований коефіцієнт, величина якого залежить від багатьох показників: популярність рубрики, кількість оголошень і відвідувачів рубрики. Для розрахунку коефіцієнта використовувався аналогічний досвід сервісів OLX в інших країнах, з урахуванням локальних особливостей українського ринку. Число наших відвідувачів неухильно зростає, і зі зменшенням обсягу безкоштовних пропозицій на кожне оголошення в платних пакетах припадатиме ще більше число дзвінків. Причина - обмеження конкуренції від тих, хто не готовий інвестувати у свій бізнес. Ця модель відмінно працює і в інших категоріях OLX. Ми не конкуруємо ціною з іншими майданчиками нерухомості. Ми конкуруємо числом дзвінків, які ви отримаєте від кожного розміщеного оголошення.

Скільки часу діє платне оголошення або пакет оголошень? Термін дії пакета або платного оголошення становить 30 днів.

Якщо мені не підходять запропоновані пакети, я можу вибрати іншу кількість оголошень? До цього моменту, грунтуючись на побажаннях наших користувачів, крім уже існуючих пакетів, розроблені додаткові опції на 5 і 250 оголошень, що значно збільшує вибір. Ви можете активувати будь-який із доступних зараз пакетів. Ваші пропозиції обов'язково будуть розглянуті для майбутніх можливостей поліпшення сервісу.

Як можна оплатити послугу покупки додаткового оголошення чи пакета оголошень? Оплатити додаткові оголошення або пакети можна так само, як і будь-які інші платні послуги сервісу OLX: за допомогою банківської картки, смс.

Які є пакети і скільки вони коштують? На даний момент на OLX доступно 5 пакетів оголошень. Кількість оголошень у пакеті варіюється від 5 до 1000. Кожен пакет уже включає в себе одне безкоштовне оголошення.

Якщо мені не підходить кількість оголошень у пакетах, я можу збільшити або зменшити цю кількість? Пакети включають фіксовану кількість оголошень. Оплачуючи пакет, ви отримуєте конкретну кількість оголошень. Самостійно змінити їх число неможливо.

А можна придбати відразу кілька пакетів? Ви можете придбати один пакет у розділі Нерухомість. Якщо Вам не вистачає оголошень, Ви можете розглянути покупку пакета з більшою кількістю оголошень після того, як дія поточного пакета буде завершена.

Що краще - купити пакет оголошень чи купити кілька додаткових оголошень? Як професійний користувач OLX (представник компанії, агентства), Ви можете придбати один із 5 доступних пакетів. Якщо об'єкт, який був представлений в оголошенні в рамках пакету, знайшов свого покупця / орендаря, Ви можете замінити дане оголошення на інше, і таким чином пропонувати користувачам розділу вже інший об'єкт - у рамках поточного пакета. Такої можливості немає у покупців окремого додаткового оголошення. Також Вам буде доступна сторінка професійного користувача. Тому представникам компаній та агентств ми рекомендуємо купувати пакетні пропозиції.

Що трапиться з оголошеннями, коли термін дії пакета закінчиться? Після завершення дії пакета оголошення будуть автоматично перенесені у вкладку «Неактивні» Вашого профілю. Термін дії пакета становить 30 днів. За бажанням Ви можете продовжити дію пакета, сплативши послугу, після цього Ви зможете знову активувати свої оголошення.

Що дає покупка пакета в розділі «Нерухомість» агентам нерухомості і компаніям?

 • найбільшу кількість дзвінків і звернень від потенційних клієнтів завдяки аудиторії OLX, яка сумарно перевищує аудиторію всіх інших сайтів про нерухомість
 • персональну сторінку з унікальним URL, контактами, лого й усіма оголошеннями
 • новий, більш зручний функціонал, над яким команда OLX працює вже зараз
 • рекламну підтримку: OLX - єдиний сервіс оголошень у країні, який постійно рекламується на ТБ та інших медіа, щоб підтримати ваш бізнес
 • постійну підтримку від менеджерів OLX, які дадуть відповідь на всі запитання й порадять, як презентувати свій об'єкт найбільш кращим чином

Що отримують користувачі, які шукають нерухомість на OLX

 • менше пропозицій від нечесних конкурентів: тільки найякісніші та актуальні оголошення від реальних власників і тих, хто займається бізнесом професійно
 • більше унікальних пропозицій
 • більш ефективний пошук об'єкта нерухомості
 • більше довіри між покупцями і продавцями