Додати оголошення

Центр підтримки

Услуга "OLX доставка"
Что делать при технической неполадке?

Як активувати призупинений профіль?

Якщо ваш обліковий запис призупинений, ви отримаєте сервісного листа, у якому можна вибрати й активувати один із дубльованих облікових записів.

Також для вибору можна увійти в особистий обліковий запис Мій профіль, використовуючи свою електронну адресу й пароль, та обрати обліковий запис з допомогою однойменної кнопки:

У цьому випадку вам необхідно обрати один обліковий запис й активувати його.

Зверніть увагу: при видаленні дубльованого облікового запису ви можете видалити тільки той, у який ви ввійшли на момент видалення. Якщо ви бажаєте видалити дубльований, необхідно увійти в нього, використовуючи дані: електронна адреса й пароль.

Якщо кнопка Вибрати обліковий запис недоступна:

це значить, що обліковий запис із вашими контактними даними вже вибраний і активований раніше. Вам необхідно використовувати активний обліковий запис. Оголошення в призупиненому обліковому записі активні, доступні для перегляду на OLX до закінчення строку їх публікацї.

Якщо при вході в Профіль ви побачите повідомлення: Ваш обліковий запис заблоковано - це значить, що система заблокувала доступ до всіх облікових записів, що повторюються, при цьому один із переліку залишажться активним і його можна використовувати.