Додати оголошення

Центр підтримки

Сообщения временно недоступны
Важно: изменение электронного адреса

Логіка розміщення оголошень

1. У чому полягає нова логіка розміщення оголошень?
Що змінилося?
- Тепер кількість пакетних оглошень плюсується до оголошень безкоштовного ліміту;
- Можна придбати оголошення поштучно в усіх рубриках;
- Кількість варіантів пакетів збільшена в усіх рубриках;
- Пакетне оголошення активне 30 днів, навіть якщо строк дії пакету завершився;
- Якщо оголошення деактивоване раніше завершення строку його розміщення (30 днів), нове на його місце можна опублікувати тільки після завершення 30 днів.
Що не змінилося?
- Розміщення оголошень залишається таким же простим та швидким;
- Кількість оголошень безкоштовного ліміту;
- Строк публікації оголошення - 30 днів;

2. Що таке розміщення оголошення? Розміщення - це можливість опублікувати унікальне оголошення строком на 30 днів. Якщо ви опублікували оголошення (платне чи безкоштовне) і видалили його раніше 30 днів, наступне нове оголошення буде доступне до розміщення тільки через 30 днів з моменту публікації попереднього.

Розміщення унікального оголошення тільки один раз на 30 днів робить процес пошуку вашої пропозиції більш ефективним, як наслідок - ви зможете продати свій товар швидше.

3. Чи можна редагувати оголошення в рамках пакету? Редагувати пакетні оголошення можна, однак будь-які зміни мають бути в рамках раніше вказаного товару/послуги. Суттєве редагування раніше створеного оголошення (зазначення іншого товару/послуги) вважається новим розміщенням і підлягає видаленню. Унікальність оголошення підвищує його якість, кількість переглядів та відгуків від потенційних покупців.

4. Який строк розміщення оголошень? Строк розміщення оголошень не змінився - 30 днів. Якщо ви придбали пакет 1 серпня й опублікували оголошення 10 серпня - вони пробудуть на сервісі протягом 30 днів з моменту їх розміщення, а не від дати покупки пакету. Зверніть увагу: усі оголошення в рамках купленого пакету ви можете розмістити протягом 30 днів від дати покупки пакету, після 30 днів розміщення буде недоступним (наприклад: ви придбали пакет з 5 оголошень 1 серпня, усі 5 оголошень необхідно розмістити в період з 1 по 30 серпня).

5. Чи можна купувати оголошення по одному? Так, якщо пакетних оголошень недостатньо, можна придбати додаткові розміщення по одному.

6. Як дізнатися, що ліміт безкоштовних оголошень досягнутий? Якщо кількість активних оголошень у рубриці досягає чи перевищує ліміт, ви побачите відповідне повідомлення:

Натиснувши на кнопку Детальніше, ви побачите список рубрик, у котрих ліміт досягнутий.