Додати оголошення

Центр підтримки

Услуга "OLX доставка"
Что делать при технической неполадке?

Логіка розміщення оголошень

1. У чому полягає нова логіка розміщення оголошень?
Що змінилося?
- Термін публікації розміщення - 30 днів;
- Якщо розміщення видалено до завершення терміну його публікації (30 днів), нове, на його місце, можна опублікувати тільки після завершення 30 днів;
- Якщо ліміт рубрики перевищено: можна придбати пакет розміщень або розміщення поштучно.
- Тепер кількість пакетних оглошень плюсується до оголошень безкоштовного ліміту;

2. Що таке розміщення оголошення? Розміщення - це можливість опублікувати унікальне оголошення строком на 30 днів. Якщо ви опублікували оголошення (платне чи безкоштовне) і видалили його раніше 30 днів або це сталося в процесі модерації, наступне нове оголошення буде доступне до розміщення тільки через 30 днів з моменту публікації попереднього.

3. Чи можна редагувати розміщення? Можна, але будь-які зміни повинні бути в рамках раніше зазначеного товару / послуги. Суттєве редагування раніше створеного оголошення (вказання іншого товару / послуги, заміна одного товару на інший) вважається новим розміщенням і підлягає видаленню.

4. Який строк розміщення оголошень? Строк розміщення оголошень не змінився - 30 днів. Якщо ви придбали пакет 1 серпня й опублікували оголошення 10 серпня - вони пробудуть на сервісі протягом 30 днів з моменту їх розміщення, а не від дати покупки пакету. Зверніть увагу: усі оголошення в рамках купленого пакету ви можете розмістити протягом 30 днів від дати покупки пакету, після 30 днів розміщення буде недоступним (наприклад: ви придбали пакет з 5 оголошень 1 серпня, усі 5 оголошень необхідно розмістити в період з 1 по 30 серпня).

5. Чи можна купувати оголошення по одному? Так, якщо пакетних оголошень недостатньо, можна придбати додаткові розміщення по одному.

6. Як дізнатися, що ліміт безкоштовних оголошень досягнутий? Якщо кількість активних оголошень у рубриці досягає чи перевищує ліміт, ви побачите відповідне повідомлення:

Натиснувши на кнопку Детальніше, ви побачите список рубрик, у котрих ліміт досягнутий.