Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безпечних покупок
Як використовувати послугу OLX Доставка?

Як підтвердити Мій профіль?

Перш ніж ви почнете публікувати оголошення або виконувати інші дії в особистому профілі, ми попросимо вас пройти коротку і просту процедуру верифікації. Завдяки їй ми зможемо переконатись, що ви дійсно є власником цього профілю.

Щоб пройти верифікацію, достатньо мати під рукою мобільний телефон.

 • введіть свій номер (приймаються номери +380):

 

 • введіть код підтвердження й натисніть на кнопку Підтвердити. Час очікування коду - до 2 хвилин.
  (!) Будь ласка, не повідомляйте код третім особам.

Якщо ви помилились у вказаному номері телефону і не отримали код в SMS, натисніть Вибрати інший номер телефону для повтору процедури підтвердження.

Не хвилюйтесь: ваш номер телефону не буде розміщений у відкритому доступі (тільки якщо ви не вказали його в оголошеннях самостійно). Він буде використовуватись лише для отримання коду й підтвердження профілю OLX.

Кілька важливих моментів:

 • для верифікації допускається використання номерів телефонів українських операторів мобільного зв’язку (Vodafone, Kyivstar, lifecell, 3Mob (Ukrtelecom), Intertelecom), обмеження діють лише для номерів 092 оператора PeopleNet;
 • стаціонарний міський номер телефону можливо вказувати у відповідному полі оголошення;
 • верифікувати (підтверджувати) профіль необхідно при будь-яких діях з оголошеннями (публікації, редагуванні, рекламуванні) з метою безпеки;
 • якщо не приходить SMS із кодом, вірогідно, переповнена пам’ять телефона (потрібно почистити SMS) або стався збій в його роботі - тоді перезавантажте його і повторіть спробу;
 • заміна номера телефону верифікації, автоматично призведе до зміни номера авторизації.

Якщо при підтвердженні профілю ви бачите:

 • Цей номер вже використовується в іншому обліковому записі OLX

Дане повідомлення з'являється, якщо номер телефону, на який ви хочете підтвердити профіль, вже використовується в іншому профілі. Відповідно до Правил OLX на сервісі можна використовувати один профіль. Забули пароль? Скористайтеся порадами для його відновлення.

 • Цей номер нещодавно використовувався для реєстрації на OLX

Повідомлення означає, що номер телефону використовувався в профілі, видаленому менше ніж 30 днів тому. Правилами OLX, п.13 не допускається видалення і повторна реєстрація одного і того ж профілю.

 • Цей номер заблоковано через підозрілу активність й не може бути використано

Номер, на який ви отримали код для підтвердження профілю, недоступний для використання на сервісі через порушення Умов користування або Правил сервісу.

Якщо у вас залишилися питання напишіть нам через Форму зворотного зв'язку.