Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Частые вопросы об услуге "OLX доставка"
Лимиты для профессиональных пользователей

Як підтвердити обліковий запис?

Для верифікації допускаються номери телефонів українських операторів мобільного зв'язку - Vodafone, Kyivstar, lifeecell, 3Mob (Ukrtelecom), Intertelecom, обмеження діють тільки для номерів 092 - оператора PeopleNet.

При будь-якій дії з оголошенням (публікації, редагуванні, рекламуванні) необхідно верифікувати (підтвердити) Профіль з метою безпеки. Для цього:

  • введіть свій номер мобільного телефону (приймаются мобільні номери +380):

 

  • введіть код підтвердження, час очікування коду до 2 хвилин. (!) Будь ласка, не повідомляйте отриманий код будь-яким особам.

Якщо ви помилилися в зазначеному номері телефону і не отримали SMS код, натисніть Вибрати інший номер телефону для повтору процедури підтвердження. Даний номер телефону не розміщений у відкритому доступі (тільки якщо ви не вказали його в оголошеннях самостійно) і використовується тільки для отримання коду і підтвердження Профілю OLX.

Зверніть увагу: для верифікації допускається номер мобільного телефону українського оператору. Стаціонарний, міський номер телефону можливо вказувати у відповідному полі оголошення.