Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Достигнут лимит, не могу опубликовать новое объявление
Компенсация за период обновления сервиса 6.12

Як підтвердити Мій профіль?

Перш ніж ви почнете публікувати оголошення або виконувати інші дії в особистому профілі, ми попросимо вас пройти коротку і просту процедуру верифікації. Завдяки їй ми зможемо переконатись, що ви дійсно є власником цього профілю.

Щоб пройти верифікацію, достатньо мати під рукою мобільний телефон.

  • введіть свій номер (приймаються номери +380):

 

  • введіть код підтвердження й натисніть на кнопку Підтвердити. Час очікування коду - до 2 хвилин.
    (!) Будь ласка, не повідомляйте код третім особам.

Якщо ви помилились у вказаному номері телефону і не отримали код в SMS, натисніть Вибрати інший номер телефону для повтору процедури підтвердження.

Не хвилюйтесь: ваш номер телефону не буде розміщений у відкритому доступі (тільки якщо ви не вказали його в оголошеннях самостійно). Він буде використовуватись лише для отримання коду й підтвердження профілю OLX.

Кілька важливих моментів:

  • для верифікації допускається використання номерів телефонів українських операторів мобільного зв’язку (Vodafone, Kyivstar, lifecell, 3Mob (Ukrtelecom), Intertelecom), обмеження діють лише для номерів 092 оператора PeopleNet;
  • стаціонарний міський номер телефону можливо вказувати у відповідному полі оголошення;
  • верифікувати (підтверджувати) профіль необхідно при будь-яких діях з оголошеннями (публікації, редагуванні, рекламуванні) з метою безпеки;
  • якщо вам не вдається верифікувати профіль, можливо, номер вже зареєстрований на сервісі;
  • якщо не приходить SMS із кодом, вірогідно, переповнена пам’ять телефона (потрібно почистити SMS) або стався збій в його роботі - тоді перезавантажте його і повторіть спробу.