Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безпечних покупок
Як використовувати послугу OLX Доставка?

Подобова оренда житла

Рубрика Подобова оренда житла має такі підрубрики:

  • Будинки подобово, погодинно
  • Квартири подобово, погодинно
  • Кімнати подобово, погодинно
  • Готелі, бази відпочинку
  • Пропозиції туроператорів
  • Хостели, койко-місця

Всі нові оголошення проходять обов’язкову попередню перевірку на відповідність Правилам публікації оголошень.

В підрубриках Подобова оренда житла необхідно публікувати оголошення про подобову та короткострокову оренду (до 1 місяця) житла, пропонованого власниками, ріелторами, агентствами та компаніями.
У цих підрубриках відсутні безкоштовні оголошення. Для розміщення пропозицій необхідно придбати пакет розміщень або окремі розміщення. Пакети розміщень розділені за типами нерухомості, пропонованої в оренду. Інформація про пакети знаходиться тут.

Публікація оголошень в рубриці Подобова оренда житла має свої особливості:

1. Заголовок

Заголовок повинен містити інформацію про об'єкт оренди (кількість кімнат, поверховість, кількість спальних місць), а також можливе зазначення адміністративної назви району.

(!) Приклад правильного заголовка:

3-к. квартира, 6 спальних місць, вул. Болсуновських, Печерський район
Будинок, 145 кв.м., 2 поверхи, 10 спальних місць, с. Санжейка, Одеська обл.

Заголовок, що містить загальну інформацію, заборонений. Приклад неправильного заголовку: «Квартира в Центрі», «Кращий варіант» і подібні.

2. Ціна

У полі Ціна слід вказати вартість, актуальну на даний момент і доступну на момент звернення.
Дозволено вказувати ціну за одну добу при мінімальній кількості днів оренди. Вказувати ​​ціну за годину в полі Ціна - заборонено. Якщо об'єкт здається в тому числі погодинно, то ставте галочку Можлива здача погодинно та / або вкажіть це в описі.

3. Опис

В описі оголошення, крім опису квартири, кімнати або будинку, допускається зазначення ​​вартості погодинної оренди, вартості в різний сезонний період або варіантів вартості при оренді на фіксовану кількість днів (наприклад, вартість оренди за 3, 5, 7 днів).

4. Місцезнаходження об'єкта нерухомості. Адреса.

Указуйте в оголошенні населений пункт, район, вулицю і номер будинку, які відповідають місцезнаходженню об'єкта нерухомості.
Вказуйте тільки точну адресу об'єкта нерухомості. Наприклад, якщо об'єкт знаходиться в м. Бровари, Київської області, то в параметрі «Місцезнаходження» повинно бути зазначено «м. Бровари», а не «Київ».

Рекомендуємо додатково ознайомитися з Правилами публікації оголошень в розділі Нерухомість і рекомендаціями про створення якісного оголошення.

(!!) Оголошення, що порушують Правила публікації та позначені в цьому розділі особливості, будуть видалені.

(!!!) Компанія залишає за собою право в будь-який момент запросити документи або їх копії, що підтверджують існування рекламованого об’єкта нерухомості, право власності на об’єкт нерухомості і документи, що посвідчують особу користувача.