Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила услуги OLX Доставка
Подозрительная активность в профиле

Правила участі в розділі «OLX SALE»

1. Розділ «OLX SALE» призначений для публікації оголошень у розділі Електроніка OLX.UA зі знижкою. Розмір знижки встановлюється самим Користувачем.
2. До участі в розділі «OLX SALE» допускаються особи, зареєстровані як користувачі сервісу OLX.UA відповідно до вимог Угоди користувача сервісів OLX.UA.
3. До розміщення в розділі «OLX SALE» не допускаються оголошення, в яких вказано недостатньо інформації про товар, оголошення про продаж контрафактних товарів (копій/реплік), товарів, що знаходяться в списку заборонених до публікації на сервісі OLX.UA, оголошення про продаж декількох товарів в одному оголошенні, оголошення в іншому розділі, ніж Електроніка, задубльовані оголошення.
4. Адміністратор сервісу OLX.UA має право у будь-який момент обмежити, або припинити функціонування розділу «OLX SALE».
5. Використовуючи розділ «OLX SALE» Користувач погоджуються і зобов’язується дотримуватись Правил участі в розділі «OLX SALE».
6. Використовуючи розділ «OLX SALE» та публікуючи оголошення у розділі, Користувач зобов’язується забезпечити надання знижки на пропонований до продажу товар на весь термін відповідної акції.
7. Адміністратор сервісу OLX.UA надає лише технічну можливість Користувачам для публікації оголошень зі знижками, не є стороною угод, що укладаються між Користувачами, та не несе відповідальності за дії Користувачів, що використовують розділ «OLX SALE».