Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безпечних покупок
Як використовувати послугу OLX Доставка?

Комерційна нерухомість

У рубриці Комерційна нерухомість слід розміщувати оголошення про продаж або оренду комерційної нерухомості, об'єкти, не призначені для постійного проживання, які використовуються для отримання прибутку. Такою нерухомістю є офіси, готелі, кафе, ресторани, магазини, склади і т.д.

Рубрика Комерційна нерухомість містить такі підрубрики:

  • Продаж комерційної нерухомості
  • Оренда комерційної нерухомості

У цих рубриках немає безкоштовних розміщень. Для публікації пропозицій необхідно придбати пакет розміщень або додаткові розміщення. Пакети розміщень розділені за типами нерухомості, пропонованої в оренду. Інформацію про пакети ви знайдете тут.

Особливості публікації оголошень у рубриці Комерційна нерухомість:

1. Заголовок

В заголовку оголошення необхідно вказувати тільки вид об'єкта й основні параметри.
(!) Приклад правильного заголовка: Торговельне приміщення, 200 м².
Неправильний заголовок: «Торговельне приміщення за 150000 грн.», «Торговельне приміщення терміново», «Торговельне приміщення телефонуйте ххххххххххх».

2. Ціна

У рубриці Комерційна нерухомість ви можете вказати вартість за квадратний метр або за весь об'єкт.
У разі, якщо комерційна нерухомість має різні цільові призначення і різні ціни, необхідно публікувати кожен тип в окремому оголошенні (наприклад, склад, приміщення під офіс, торгові точки). Наприклад, в одному оголошенні не повинно бути складських приміщень і приміщень під офіс і т.д.

3. Опис

В описі оголошення, крім опису об'єкта нерухомості, допускається розміщення ​​посилання на рекламований об'єкт на особистому сайті ріелтора, агентства або компанії.

4. Місце розташування об'єкта нерухомості. Адреса.

Вказуйте в оголошенні населений пункт, район, вулицю і номер будинка, які відповідають місцезнаходженню об'єкта нерухомості.
Вказуйте тільки точну адресу об'єкта нерухомості. Наприклад, якщо об'єкт знаходиться в м. Бровари, Київської області, то в параметрі «Місцезнаходження» повинно бути зазначено «м. Бровари», а не «Київ».

Рекомендуємо додатково ознайомитися з Правилами публікації оголошень у розділі Нерухомість і рекомендаціями про створення якісного оголошення.

(!) Оголошення, що порушують Правила публікації і зазначені в цьому розділі особливості, будуть видалені.