Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безпечних покупок
Як використовувати послугу OLX Доставка?

Квартири, кімнати

У рубриці Квартири, кімнати слід публікувати пропозиції з продажу та довгострокової оренди квартир, кімнат або частини квартири від власників, ріелторів, представників власника, агентств нерухомості, інвестиційних компаній, компаній, що керують нерухомістю, та інших.

Рубрика Квартири, кімнати містить такі підрубрики:

  • Довгострокова оренда квартир, кімнат
  • Продаж квартир, кімнат

У рубриці Довгострокова оренда квартир дозволено публікувати тільки пропозиції про довгострокову оренду квартир (від одного місяця).

Публікувати подобову оренду квартир в даній рубриці або поєднувати довгострокову оренду з подобовою орендою одного об'єкта заборонено. Такі оголошення будуть видалятися.
Ви можете додатково опублікувати цей же об'єкт довгострокової оренди в рубриці "Подобова оренда житла", якщо ви готові здавати його подобово або погодинно.

При публікації оголошень користувачі діляться на Приватні особи і Бізнес (пункт 9, Правил розділу Нерухомість).

У рубриці Квартири, кімнати користувачам зі статусом Приватна особа доступне одне безкоштовне оголошення і можливість придбання додаткових розміщень; для користувачів зі статусом Бізнес безкоштовні оголошення недоступні, для публікації пропозицій необхідно придбати пакет розміщень або додаткові розміщення. Інформація про пакети знаходиться тут.

Особливості публікації оголошень в рубриці Квартири, кімнати:

1. Заголовок

Заголовок повинен містити інформацію про об'єкт продажу або оренди, кількість кімнат і адресу.

(!) Приклад правильного заголовка:

3-к. квартира, вул. Болсуновська, Печерський район
2/3 площі, 3-к. квартири, вул. Сирецька, 11
Частина квартири 23 кв.м. в 3-к квартирі, вул. Сирецька, 11
Кімната в 3-к. квартирі, вул. Регенераторна, 10

Заголовок, що містить загальну інформацію, заборонений: “Квартира в Центрі”, “Кращий варіант” і подібні.

2. Ціна

Публікуючи оголошення, варто вказувати повну вартість продажу квартири, кімнати, частини квартири (у вже побудованому будинку або на етапі будівництва). Вказувати вартість за квадратний метр заборонено.

При публікації оголошень про довгострокову оренду в полі Ціна слід вказувати вартість оренди за 1 місяць.

В рубриці Довгострокова оренда квартир заборонено публікувати послуги в обмін на житло, а також безкоштовну оренду. Оголошення про надання житла безкоштовно (наприклад за послуги доглядальниці, няні, догляд за будинком та інше), варто публікувати в розділ Бізнес і послуги.

У разі, якщо об'єкт нерухомості буде здаватися в оренду з певного числа (наприклад з наступного місяця), то цю інформацію необхідно обов'язково вказати в тексті оголошення.

3. Опис

В описі оголошення, крім опису квартири, кімнати або частини квартири, допускається ​​посилання на рекламований об'єкт на особистому сайті ріелтора, агентства або компанії.

4. Місцезнаходження об'єкта нерухомості. Адреса.

Вказуйте в оголошенні населений пункт, район, вулицю і номер будинка, які відповідають місцезнаходженню об'єкта нерухомості.
Вказуйте тільки точну адресу об'єкта нерухомості. Наприклад, якщо об'єкт знаходиться в м. Бровари, Київської області, то в параметрі Місцезнаходження повинно бути зазначено «м. Бровари», а не «Київ».

Рекомендуємо додатково ознайомитися з Правилами публікації оголошень в розділі Нерухомість і рекомендаціями про створення якісного оголошення.

(!) Оголошення, що порушують Правила публікації і зазначені в цьому розділі особливості, будуть видалені.