Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безпечних покупок
Як використовувати послугу OLX Доставка?

Гаражі, парковки

У рубриці Гаражі, парковки слід розміщувати пропозиції з продажу та оренди гаражів, паркувальних місць на паркінгу, паркувальних місць на автомобільних стоянках від власників, ріелторів, представника власника, агентств нерухомості, інвестиційних компаній, компаній управителів нерухомістю, забудовників та інших.

Рубрика Гаражі, парковки містить такі підрубрики:

  • Продаж гаражів, парковок
  • Оренда гаражів, парковок

При публікації оголошень користувачі діляться на Приватна особа і Бізнес.

У рубриці Гаражі, парковки користувачам зі статусом Приватна особа доступне одне безкоштовне оголошення та можливість придбати додаткові розміщення; для користувачів зі статусом Бізнес безкоштовні оголошення недоступні, для публікації пропозицій необхідно придбати пакет оголошень або додаткові розміщення. Інформація про пакети знаходиться тут.

Особливості публікації оголошень в рубриці Гаражі, парковки:

1. Заголовок

Заголовок повинен містити інформацію про об'єкт продажу або оренди, а також можливе зазначення адреси та адміністративної назви району.

(!) Приклад правильного заголовка:
Місце на паркінгу 15 кв.м., вул. Болсуновських, Печерський район
Машиномісце 17 кв.м., ЖК Флагман
Гараж 25 кв.м., вул. Регененраторная, 10

Заголовок, що містить загальну інформацію, заборонений: “Гараж біля дому”, “Місце на паркінгу” і подібні.

2. Ціна

Публікуючи оголошення, варто вказувати повну вартість продажу гаража, місця на паркінгу або машиномісця. Розрахунок вартості при продажу, за квадратний метр, заборонено.
При публікації оголошень про довгострокову оренду, в поле Ціна, слід вказувати вартість оренди за 1 місяць.

3. Опис

В описі оголошення допускається вказувати ​​посилання на рекламований об'єкт на особистому сайті ріелтора, агентства або компанії.

4. Місце розташування об'єкта нерухомості. Адреса.

Вказуйте в оголошенні населений пункт, район, вулицю і номер будинку, які відповідають місцеперебуванню об'єкта нерухомості.
Вказуйте тільки точну адресу об'єкта нерухомості. Наприклад, якщо об'єкт знаходиться в м. Бровари, Київської області, то в параметрі «Місцезнаходження» повинно бути зазначено «м. Бровари», а не «Київ»

Рекомендуємо додатково ознайомитися з Правилами публікації оголошень в розділі Нерухомість і рекомендаціями про створення якісного оголошення.

(!!) Оголошення, що порушують Правила публікації і позначені в цьому розділі особливості, будуть видалені.