Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безпечних покупок
Як використовувати послугу OLX Доставка?

Статус "Перевірена компанія"

Для чого статус "Перевірена компанія"?

Для тих, хто шукає роботу — можливість пошуку вакансій серед перевірених роботодавців та агентств із працевлаштування

Для тих, хто публікує вакансії:

  • Статус перевіреного агентства.
  • Оголошення більш помітні під час пошуку.
  • Допомагає збільшити кількість переглядів ваших оголошень.

Статус компанії, якій довіряє OLX, отримують користувачі розділу OLX Робота за публікацію відповідно до Правил публікації при дотриманні таких критеріїв:

  1. Надані менеджеру OLX документи, що підтверджують діяльність компанії згідно з переліком.
  2. Перевірена відповідність зазначеного в вакансії номера ліцензії Мінстерства соціальної політики України з актуальним переліком суб’єктів, що мають ліцензію на посередництво у працевлаштуванні за кордоном (у випадку, якщо компанія надає послуги з працевлаштування за кордоном).
  3. Компанія мала мінімум одне активне оголошення протягом 6 місяців до моменту присвоєння статусу “Перевірена компанія”.
  4. Заповнена Бізнес-сторінка. Усі поля містять актуальну й коректну інформацію: назву компанії, опис діяльності та сфери послуг, контакти.
  5. Не було зафіксовано скарг користувачів на обліковий запис, з якого публікуються вакансії, за час його існування.
  6. Частка відхилених оголошень — менше ніж 10% від усіх оголошень в обліковому записі. Оголошення можуть бути відхилені за порушення Правил публікації.

Статус присвоюється у вигляді окремої “іконки” всім оголошенням користувача після запиту компанії, надісланому на адресу robota@olx.ua, та перевірки менеджером OLX облікових записів на їхню відповідність зазначеним вище критеріям.

При порушенні Правил публікації або отриманні скарг на оголошення в обліковому записі, статус знімається і користувач позбавляється можливості отримати його знову.

(!) Відповідальність за точність і повноту інформації про вакансії несе роботодавець або агентство - представник компанії роботодавця.