Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безпечних покупок
Як використовувати послугу OLX Доставка?

Статус "Надійний продавець"

Для чого статус "Надійний продавець"?

Для тих, хто шукає нерухомість — можливість пошуку об'єктів нерухомості від перевірених продавців, які публікують якісні та достовірні оголошення.

Для тих, хто публікує оголошення в розділі Нерухомість:

  • Статус перевіреного агентства.
  • Оголошення помітніші в пошуку.
  • Допомагає збільшити перегляди ваших оголошень.

Статус "Надійний продавець" отримують користувачі розділу OLX Нерухомість за публікацію оголошень відповідно до Правил публікації при дотриманні таких критеріїв:

  1. Період дії облікового запису понад 6 місяців. Користувач активно розміщує об'єкти нерухомості на ресурсі більше ніж 6 місяців.
  2. Діє активний пакет розміщень та є активні оголошення в обліковому записі в будь-якій із рубрик OLX Нерухомість. 
  3. Заповнена Бізнес-сторінка. Всі поля містять актуальну і коректну інформацію: назву компанії, опис діяльності та сфери послуг, контакти, логотип компанії чи фото агента.
  4. Частка відхилених оголошень менше ніж 10% від усіх оголошень в обліковому записі. Оголошення можуть бути відхилені за порушення Правил публікації.
  5. Більше 1 фотографії в кожному оголошенні. Реальні зображення на фотографіях тільки тих об'єктів, які рекламуються.
  6. Відсутність дублів оголошень у рамках одного облікового запису і дублів облікових записів з рекламою нерухомості.

Цей статус присвоюється автоматично у вигляді окремої "іконки" до всіх оголошень користувача раз на місяць. Попередньо оголошення користувача підлягають вибірковій перевірці облікових записів на відповідність переліченим вище критеріям.

При порушенні правил публікації або отриманні скарг на оголошення в обліковому записі статус знімається і користувач втрачає можливість отримати цей статус при наступній щомісячній перевірці.

(!) Відповідальність за точність і повноту інформації про об'єкт нерухомості й умови його продажу, купівлі, оренди тощо несе продавець.