Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила услуги OLX Доставка
Подозрительная активность в профиле

OLX Бінго

OLX Бінго — це проект, в якому можуть брати участь усі користувачі OLX. В основі — стилізація звичайного лотерейного квитка з можливістю моментально виграти один з гарантованих подарунків.

Для участі в OLX Бінго достатньо:

  • зареєструватися на сайті https://olxbingo.com/;
  • користуватися сервісом OLX.ua (публікувати оголошення, користуватися послугою OLX Доставка та ін.) та отримувати за це додаткові бали;
  • обмінювати бали на гру в OLX Бінго з можливістю виграти один з безлічі подарунків, серед яких iPhone 8 plus та iPhone X.

Стати Учасником Акції можна в період з «23» травня 2019 р. по «22» червня 2019 р. включно.

Як грати в OLX Бінго?

КРОК 1 — РЕЄСТРАЦІЯ
Для участі необхідно зареєструватися на сайті OLX Бінго — https://olxbingo.com/, використовуючи дані для входу на OLX.ua. Якщо у вас немає профілю на OLX — необхідно зареєструватися на OLX.ua.
КРОК 2 — ПЕРША ГРА
За реєстрацію на https://olxbingo.com/ ви отримуєте 5 балів. Їх вистачить, щоб одразу зіграти в OLX Бінго та забрати свій перший подарунок. Потім, щоб грати ще, бали необхідно заробляти, користуючись OLX.ua.
КРОК 3 — ЗАРОБЛЯННЯ БАЛІВ
Бали потрібно заробити, виконуючи на OLX.ua певні дії (наприклад, публікація оголошень або використання OLX Доставка). Повний список дій нижче в розділі "Як можна заробити бали?". Бали за дії будуть доступні для гри на наступний день. В окремих випадках нарахування балів може зайняти до трьох діб.
КРОК 4 — ГРА
Грати можна один раз на день протягом усього періоду акції з 23 травня по 22 червня 2019 року. Акція OLX Бінго — безпрограшна. Кожен учасник завжди виграє — додаткові бали, подарунок з призового фонду акції або суперприз (iPhone 8 і iPhone X). Детальніше про подарунки - в розділі "Що я можу виграти в OLX Бінго?".
КРОК 5 — ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ
У профілі учасника на сайті OLX Бінго зберігається вся історія участі та виграшів. У будь-який момент учасник зможе натиснути кнопку "Отримати подарунок" і заповнити невелику форму, де необхідно вказати дані для отримання відправлення. Після цього подарунок в найкоротший термін приїде до учасника.

Як можна заробити бали?

Реєстрація на сайті OLX Бінго (https://olxbingo.com/) — 5 балів
Встановлення додатку OLX.ua (за умови, що встановлення додатку відбулося вперше за 6 останніх місяців) — 2 бали
Публікація нового оголошення на OLX.ua (за умови, що оголошення успішно пройшло модерацію) — 2 бали
Успішне використання послуги OLX Доставка як у ролі продавця, так і у ролі покупця — 2 бали
Шейр новини про участь в акції на сторінку в Фейсбуці — 1 бал

Що я можу виграти в OLX Бінго?

OLX Бінго — це безпрограшна акція. Кожного разу, коли учасник грає, він отримує можливість виграти один з наступних подарунків:

Суперпризи: iPhone 8 plus та iPhone X.
Призи: портативна колонка, сертифікат Якабу номіналом 250 грн, powerbank, сумка-бананка, об’єктив для мобільного телефона, тревел-подушка, сертифікат Космо номіналом 100 грн, еко-сумка.
Додаткові бали: 1, 2 та 5 балів.

Чому не нараховуються бали?

Можливо, ще не пройшло достатньо часу. Бали за виконані завдання будуть доступні для використання наступного дня. В окремих випадках нарахування балів може зайняти до трьох діб.

Якщо ви все зробили правильно, а бали так і не нарахувалися, з'єднайтеся зі Службою підтримки через форму зворотного зв’язку на сайті акції OLX Бінго.

1.roulette-facebook-191_1.jpg