Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безпечних покупок
Як використовувати послугу OLX Доставка?

Які картки можна використовувати?

Наскільки безпечно вводити дані карти?

Вводити дані банківської картки на OLX в рамках послуги OLX Доставка абсолютно безпечно. За збереження цих даних відповідає наш фінансовий партнер, який сертифікований за стандартами безпеки платіжних систем VISA / Mastercard. Дані карти будуть доступні тільки самому користувачеві.

Які карти можна використовувати?

Для продавця: карти українських банків для приватної особи. Для покупця: будь-які карти українських банків для приватної особи, а також валютні карти. 

Валютну карту можна використовувати тільки для оплати товару покупцем. У разі не успішної угоди повернення коштів покупцеві на валютну карту технічно неможливе. Будь ласка, не використовуйте картку-ключ до рахунку фізичної особи підприємця, ми не зможемо зарахувати на неї кошти.
(!) Якщо ви плануєте скористатися кредитною карткою, зверніться в банк-емітент і з'ясуйте всі умови для покупок і переказів з картки на картку в інтернеті. Залежно від типу карти деякі банки можуть стягувати додаткову комісію: з покупця - за переказ коштів, з продавця - за зарахування коштів на рахунок. Покупка на OLX передбачає переказ коштів за товар з карти покупця на карту продавця.
Перед тим, як використати віртуальну картку, зверніться, будь ласка, до банку-емітента та переконайтеся, що для цієї картки дозволено здійснення операцій в інтернеті та на неї можливе зарахування коштів.

Чи можна заплатити за покупу карткою іноземного банку?

Ні, оплата можлива лише карткою, випущеною українським банком.

Чи є якісь ризики для продавців чи покупців при користуванні послугою?

Ні, коли продавець та покупець вводять свої дані на OLX у рамках послуги OLX Доставка - ніяких ризиків немає.

Які дані банківської картки потрібно вводити:

- продавцям - тільки номер картки;
- покупцям:
номер картки;
термін дії картки;
CVV код (тільки для покупця).

Чому з'явилася функція оплати товару без коду підтвердження?

З різних причин SMS не завжди приходить моментально, а іноді не приходить взагалі і тоді купити бажаний товар стає складніше. Для вашої зручності процес покупки був змінений.

Наскільки безпечна оплата товару без коду підтвердження?

Це безпечно. Перед тим, як провести оплату без коду, спеціальна система перевіряє збіг одразу кількох унікальних параметрів, що підтверджують вашу особу, і, при розбіжності хоча б одного з них, додатково вимагає підтвердження кодом.

Чи можна відключити функцію оплати товару без коду підтвердження?

Ні. На даний момент відключення не передбачено.

Як зайти в особистий кабінет на сайті UaPay?

Зайти можна тільки через відновлення паролю. А саме:

  1. Натискаємо кнопку «Увійти»;
  2. Вводимо номер телефону і натискаємо кнопку «Забули пароль»;
  3. Вводимо номер телефону, і натискаємо «Надіслати»;
  4. Вводимо новий пароль, який прийшов в смс-повідомленні на вказаний номер;
  5. Придумуємо свій новий пароль і вводимо його двічі, поки не отримаємо повідомлення «Пароль змінено успішно!»

 (!) Надалі для входу не потрібно використовувати процедуру відновлення пароля, здійснюйте вхід в особистий кабінет вказавши на головній сторінці UaPay телефон верифікації та встановлений пароль.

(!!) Карта додається в угоду лише на етапі її підтвердження. До тих пір поки покупець не оплатить ваш товар, ви не зможете внести номер картки для зарахування коштів. 

(!!!) При заміні номера мобільного телефону в обліковому записі OLX, всі раніше збережені банківські карти видаляються з сервісу OLX Доставка.

Залишилися питання? Зв'яжіться з телефонною Службою підтримки послуги OLX Доставка за номером телефону 0800 208 888 (безкоштовно по Україні) з понеділка по суботу з 9:30 до 19:00.