Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безпечних покупок
Як використовувати послугу OLX Доставка?

Хто оплачує доставку, упаковку, зберігання та комісію?

Хто оплачує доставку?

Доставку оплачує покупець. Якщо покупець не прийшов за товаром у відділення Нова Пошта або відмовився від посилки, вона відправляється назад продавцеві безкоштовно. Детальніше про умови: Офіційні правила акції.

Чи може відрізнятися вартість доставки при оформленні замовлення і в момент отримання на Нова Пошта?

Так, оскільки вартість доставки розраховується на підставі даних про місто і вагу зазначені продавцем при підключенні послуги OLX Доставка. У разі заміни будь-яких даних перед відправленням, може змінитися вартість доставки, яку необхідно сплатити покупцеві при отриманні посилки. Якщо покупець не прийде за товаром або відмовиться від отримання, то різницю вартості доставки потрібно буде сплатити продавцю при отриманні повернення товару.

Якщо вартість доставки виявилася меншою, ніж було списано з покупця під час підтвердження угоди - різниця коштів повернеться покупцеві на картку автоматично при отриманні посилки.

За що я оплачую комісію при використанні послуги OLX Доставка?

Доставку в рамках акції «Безкоштовне повернення» оплачує покупець. Додатково покупець оплачує комісію фінансовому партнеру за проведення транзакції переказу грошей з картки на картку. Для власників карт:

  • VISA - 0,3% від вартості товару + 3 грн
  • MasterCard - 0,45% від вартості товару + 3 грн

(!) В додатку відображається комісія за переказ коштів для власників MasterCard. Власники карток VISA можуть розрахувати суму комісії за переказ коштів скориставшись формулою: 3 грн + Вартість товару * 0,3%.

Чи є додаткова комісія при оплаті картою Приват банка?

Так, існує комісія за переказ грошей, встановлена ​​Приват банком - 0,5% (мінімум 5 грн).

Чи є додаткова комісія за переказ грошових коштів з кредитної картки?

Для покупця можлива додаткова комісія за переказ грошей при оформленні угоди. Тому перед використанням кредитної картки необхідно уточнити умови у банку-емітенту.

Покупець сплачує вартість доставки, зазначену під кнопкою "Купити з доставкою"?

Сума може відрізнятися, оскільки на сторінці оголошення відображається приблизна вартість доставки, яка розраховується на основі даних про місто та вагу, обрані продавцем на етапі підключення послуги OLX Доставка. 

Чи можливо оплатити товар з особистого Рахунку OLX?

Оплата товару з послугою OLX Доставка неможлива з Рахунку OLX. При оформленні замовлення, оплата відбувається за допомогою банківської картки за безготівковим розрахунком.

Хто платить за упаковку, за яких умов?

Для надійного транспортування вашої посилки, може знадобитись додаткова упаковка. Упаковку посилки завжди сплачує продавець, окремим чеком у відділенні Нова Пошта. Продавець може бути впевнений, що його товар буде доставлений цілим, покупцеві необхідно буде тільки оглянути товар для завершення угоди.

Яка вигода продавцю при оплаті упаковки?

Продавець може бути впевнений, що його товар буде доставлений в цілісності, покупцеві необхідно буде тільки оглянути товар для завершення угоди.

Хто повинен платити за зберігання посилки?

Посилка очікує покупця 5 днів, після чого буде оформлене повернення продавцю. Оплата зберігання за послугою OLX Доставка не передбачена.

Чому я зміг сплатити за товар без коду підтвердження?

Для спрощення процесу оплати на OLX діє спеціальний захищений алгоритм, який дозволяє постійним клієнтам в певних випадках здійснювати покупки без підтвердження за допомогою коду з SMS.

Куди мені звернутися, якщо в мене є запитання про грошовий переказ?

З усіх фінансових питань варто звертатися до Кол-центру нашого фінансового партнера - компанії UAPAY за номером телефону: 0 800 21 44 64 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів), 044-364-44-64 (за тарифним планом вашого оператора).