Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безпечних покупок
Як використовувати послугу OLX Доставка?

Як підключити послугу OLX Доставка

(!) Послуга OLX Доставка оформлюється тільки через профіль OLX. При оплаті товару покупцеві на розрахунковий контактний номер буде відправлено СМС з тимчасовим паролем (3D secure), СМС від банку емітента вашої платіжної картки. Сервісні листи направляються тільки з домена olx.ua. Інших комунікацій не здійснюються.
Інші листи, СМС-повідомлення, особисті повідомлення можуть бути відправлені недоброзичливцями/шахраями та виходять за рамки послуги OLX Доставка. Проводьте продаж і покупки тільки через профіль OLX.

Будь ласка, зверніть увагу, що номер телефону, за допомогою якого верифіковано Ваш обліковий запис OLX, буде доступний Користувачу, з яким Ви оформлюєте угоду за допомогою послуги OLX Доставка.

Активуйте послугу OLX Доставка

При подачі оголошення оберіть вагу товару:

__________.png

Вказуйте діапазон, в який потрапляє більше зі значень ваги (об'ємного або фактичного) вже запакованої посилки. Наприклад, якщо ваша посилка важить 2 кг, вкажіть діапазон "2-5 кг".

Після того, як покупець оплатить товар вкажіть у спеціальній формі:

  • ПІБ відправника;
  • номер банківської карти, на яку будуть зараховані грошові кошти за товар:

_________________.jpg

 

Залишилися питання? Зв'яжіться з телефонною Службою підтримки послуги OLX Доставка за номером телефону 0800 208 888 (безкоштовно по Україні) з понеділка по суботу з 9:30 до 19:00.

Як підготувати товар до відправки?

Як відправити замовлення?