Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безопасных покупок
Почему заблокирован мой IP-адрес?

Як підключити послугу OLX Доставка

(!) Послуга OLX Доставка оформлюється тільки через профіль OLX. При оплаті товару покупцеві на розрахунковий контактний номер буде відправлено СМС з тимчасовим паролем (3D secure), СМС від банку емітента вашої платіжної картки. Сервісні листи направляються тільки з домена olx.ua. Інших комунікацій не здійснюються.
Інші листи, СМС-повідомлення, особисті повідомлення можуть бути відправлені недоброзичливцями/шахраями та виходять за рамки послуги OLX Доставка. Проводьте продаж і покупки тільки через профіль OLX.

Будь ласка, зверніть увагу, що номер телефону, за допомогою якого верифіковано Ваш обліковий запис OLX, буде доступний Користувачу, з яким Ви оформлюєте угоду за допомогою послуги OLX Доставка.

Активуйте послугу OLX Доставка

При подачі оголошення оберіть вагу товару:

__________.png

Вказуйте діапазон, в який потрапляє більше зі значень ваги (об'ємного або фактичного) вже запакованої посилки. Наприклад, якщо ваша посилка важить 2 кг, вкажіть діапазон "2-5 кг".

Після того, як покупець оплатить товар вкажіть у спеціальній формі:

  • ПІБ відправника;
  • номер банківської карти, на яку будуть зараховані грошові кошти за товар:

_________________.jpg

 

Залишилися питання? Зв'яжіться з телефонною Службою підтримки послуги OLX Доставка за номером телефону 0800 208 888 (безкоштовно по Україні) з понеділка по суботу з 9:30 до 19:00.

Як підготувати товар до відправки?

Як відправити замовлення?