Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безпечних покупок
Як використовувати послугу OLX Доставка?

Як покупцю забрати посилку

Огляньте й отримайте товар

Щоб оглянути товар у відділенні Нова Пошта, вам необхідно особисто прийти у відділення, назвати оператору номер експрес-накладної, за якою ви очікуєте доставку товару й показати документи, що підтверджує особу отримувача, вказаного в експрес-накладній (правила огляду товару детально розписані в Умовах надання послуг компанією Нова Пошта в пункті 14.8).

Посилка очікує на отримувача протягом 5 днів у відділенні. На 5-ий день буде оформлене автоматичне повернення відправнику. У цьому випадку гроші за товар повернуться на вашу картку автоматично (вартість доставки не повертається). Комісія фінансового партнера за проведення транзакції переказу грошей з карти, за умовами акції, повертається на картку покупця протягом 24 годин. 

Якщо товар не підійшов

Після огляду відмовтеся від отримання посилки, при цьому гроші за товар повернуться на вашу картку автоматично протягом 2,5 годин (вартість доставки не повертається). Комісія фінансового партнера за проведення транзакції переказу грошей з карти, за умовами акції, повертається на карту покупця протягом 24 годин. 

Чи може хтось отримати посилку замість мене?

Щоб отримати посилку, необхідно показати документи, які посвідчують особу. Зі списком документів можна ознайомитися за посиланням. Для безпеки отримання товару завжди отримуйте посилку особисто й при оформленні замовлення вказуйте лише свій номер телефону.

Чи можлива доставка кур'єром?

Ні, у рамках послуги OLX Доставка можлива доставка лише у відділення Нова Пошта.

Як скасувати покупку