Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Частые вопросы об услуге "OLX доставка"
Лимиты для профессиональных пользователей

Якщо ви - покупець

Натисніть кнопку "Купити з доставкою" на оголошенні зі значком "OLX доставка", вкажіть відділення "Нова пошта", де вам зручно забрати товар, введіть дані вашої банківської картки, з якої буде списана сума за товар, доставку та комісія послуги та підтвердіть оплату. (!) Оплата товару неможлива з Вашого особистого Рахунку OLX.

(!) Кнопка "Купити з доставкою" зникає на 15 хвилин, якщо на неї натиснув потенційний покупець або будь-хто з метою тесту, але не зробив оплату. Якщо оплата була здійснена - послугу необхідно включити повторно через редагування оголошення.

Гроші за товар утримуються на рахунку фінансового партнера до того часу, поки ви не оглянете товар у відділенні "Нова пошта" й не підтвердите його отримання. Після підтвердження гроші поступають на банківську картку вродавця. 

З усіх фінансових питань варто звертатися до Кол-центру нашого фінансового партнера - компанії UAPAY за номером телефону: 0800 303 311.

Якщо продавець не підтвердить угоду протягом 2 робочих днів, гроші за товар і вартість доставки повернуться на вашу карту через 48 годин після замовлення. (!) Комісія за проведення транзакції переказу грошей з карти на карту не повертається.

Якщо продавець підтвердить замовлення, але не відправить посилку протягом 3 робочих днів після підтвердження, гроші за товар повернуться на карту покупця протягом 5-6 днів (без урахування дня покупки, неділі та святкових). Для повернення суми доставки може знадобитися додатково до 3 робочих днів. (!) Комісія за проведення транзакції переказу грошей з карти на карту не повертається.

Якщо покупець не прийшов за товаром в відділення "Нова пошта" або відмовився від посилки, вона буде доставлена назад продавцеві безкоштовно. Детальніше про безкоштовну доставку продавцеві читайте в офіційних правилах акції.

Огляньте й отримайте товар. Щоб оглянути товар у відділенні "Нова пошта", вам необхідно особисто прийти у відділення, назвати оператору номер експрес-накладної, за якою ви очікуєте доставку товару й показати документи, що підтверджує особу отримувача, вказаного в експрес-накладній (правила огляду товару детально розписані в Умовах надання послуг компанією "Нова пошта" в пункті 14.8).

Посилка очікує на отримувача протягом 5 днів у відділенні. На 5-ий день буде оформлене автоматичне повернення відправнику. У цьому випадку гроші за товар повернуться на вашу картку автоматично. (!) Комісія за проведення транзакції переказу грошей з картки на картку і вартість доставки не повертаються.

Якщо товар не підійшов, ви можете відхилити замовлення, при цьому гроші за товар повернуться на вашу картку автоматично протягом 2,5 годин. (!) Комісія за проведення транзакції переказу грошей з картки на картку і вартість доставки не повертаються.

(!) Кнопка "Купити з доставкою" доступна в десктоп версії, мобільному додатку OLX для OC Android і iOS, для Widows Mobile - недоступна. Ми проінформуємо, коли така можливість з'явиться.

Переваги для Покупця

________.png

Дані кожної сторони угоди перевіряються нашим фінансовим партнером.

_______.png

Ви особисто оглядаєте посилку. Якщо товар не підійшов, ви можете відмовитися від нього, а його вартість повернеться на вашу картку.

_______.png

Доступна вартість послуги діє тільки для користувачів OLX, вона включає тільки огляд товару покупцем.

_____________.png

Ніхто, крім нашого сертифікованого фінансового партнера, не має доступу до даних вашої картки. Навіть ми.

У результаті: 

  • це безпечно - у послузі "OLX доставка" немає місця недобросовісним продавцям, оскільки продавець і покупець не обмінюються платіжними даними. Кошти будуть перераховані продавцю тільки після того, як покупець огляне посилку у відділенні і товар його влаштує. 
  • це вигідно - вартість послуги доступна і економить ваші кошти.
  • це зручно - покупець 1 раз вводить свої дані, необхідні для доставки, після чого вони зберігаються в профілі. 

Правила послуги "OLX доставка"