Додати оголошення

Центр підтримки користувачів

Правила безопасных покупок
Технические неполадки: на Android не открываются "Мои объявления"

Якщо ви - покупець

  1. Натисніть кнопку "Купити з доставкою" на оголошенні зі значком OLX Доставка 
  2. Вкажіть відділення Нова Пошта, де вам зручно забрати товар;               
  3.  Додайте інформацію про одержувача;                                                       
  4.  Введіть дані вашої банківської картки, з якої буде списана сума за товар, доставку та комісія послуги. (!) Карта, яка раніше не використовувалася при оплаті товару з послугою OLX Доставка, автоматично буде збережена в особистому кабінеті UaPAY. (!!) Оплата товару неможлива з вашого особистого Рахунку OLX.                                                               
  5. Підтвердіть оплату.

(!) Кнопка "Купити з доставкою" зникає на 15 хвилин, якщо на неї натиснув потенційний покупець або будь-хто з метою тесту, але не зробив оплату. Якщо оплата була здійснена - послугу необхідно включити повторно через редагування оголошення.

Гроші за товар утримуються на рахунку фінансового партнера до того часу, поки ви не оглянете товар у відділенні Нова Пошта й не підтвердите його отримання. Після підтвердження гроші поступають на банківську картку продавця. 

З усіх фінансових питань варто звертатися до Кол-центру нашого фінансового партнера - компанії UAPAY за номером телефону: 0 800 21 44 64.

Якщо продавець не підтвердить угоду протягом 2 робочих днів (не враховуючи дня замовлення), угода буде відмінена автоматично та гроші за товар і вартість доставки повернуться на карту покупця. Комісія фінансового партнера за проведення транзакції переказу грошей з карти, за умовами акції, повертається на карту покупця протягом 24 годин. 

Якщо продавець підтвердить замовлення, але не відправить посилку протягом 3 робочих днів після підтвердження, гроші за товар повернуться на карту покупця протягом 5-6 днів (без урахування дня покупки, неділі та святкових). Для повернення суми доставки може знадобитися додатково до 3 робочих днів Комісія фінансового партнера за проведення транзакції переказу грошей з карти, за умовами акції, повертається на карту покупця протягом 24 годин. 

Якщо покупець не прийшов за товаром у відділення Нова Пошта або відмовився від посилки, вона буде доставлена назад продавцеві безкоштовно. Детальніше про безкоштовну доставку продавцеві читайте в офіційних правилах акції.

Огляньте й отримайте товар. Щоб оглянути товар у відділенні Нова Пошта, вам необхідно особисто прийти у відділення, назвати оператору номер експрес-накладної, за якою ви очікуєте доставку товару й показати документи, що підтверджує особу отримувача, вказаного в експрес-накладній (правила огляду товару детально розписані в Умовах надання послуг компанією Нова Пошта в пункті 14.8).

Посилка очікує на отримувача протягом 5 днів у відділенні. На 5-ий день буде оформлене автоматичне повернення відправнику. У цьому випадку гроші за товар повернуться на вашу картку автоматично (вартість доставки не повертається). Комісія фінансового партнера за проведення транзакції переказу грошей з карти, за умовами акції, повертається на карту покупця протягом 24 годин. 

Якщо товар не підійшов, ви можете відхилити замовлення, при цьому гроші за товар повернуться на вашу картку автоматично протягом 2,5 годин (вартість доставки не повертається). Комісія фінансового партнера за проведення транзакції переказу грошей з карти, за умовами акції, повертається на карту покупця протягом 24 годин. 

(!) Кнопка "Купити з доставкою" доступна в десктоп версії, мобільному додатку OLX для OC Android і iOS, для Widows Mobile - недоступна. Ми проінформуємо, коли така можливість з'явиться.

Переваги для Покупця

________.png

Дані кожної сторони угоди перевіряються нашим фінансовим партнером.

_______.png

Ви особисто оглядаєте посилку. Якщо товар не підійшов, ви можете відмовитися від нього, а його вартість повернеться на вашу картку.

_______.png

Доступна вартість послуги діє тільки для користувачів OLX, вона включає тільки огляд товару покупцем.

_____________.png

Ніхто, крім нашого сертифікованого фінансового партнера, не має доступу до даних вашої картки. Навіть ми.

У результаті: 

  • це безпечно - у послузі OLX Доставка немає місця недобросовісним продавцям, оскільки продавець і покупець не обмінюються платіжними даними. Кошти будуть перераховані продавцю тільки після того, як покупець огляне посилку у відділенні та товар його влаштує. 
  • це вигідно - доставку в рамках акції «Безкоштовне повернення» оплачує покупець.
  • це зручно - покупець 1 раз вводить свої дані, необхідні для доставки, після чого вони зберігаються в профілі. 

Правила послуги OLX Доставка

Залишилися питання? Зв'яжіться з телефонною Службою підтримки послуги OLX Доставка за номером телефону 0800 208 888 (безкоштовно по Україні) з понеділка по суботу з 9:30 до 19:00.